Witaj!

Odgrywanie Rosjanina? Nic trudnego!
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#1
W tym poradniku postaram się jak najbardziej pokazać Wam moi Drodzy Przyjaciele, pewne podstawy, które musicie sobie wpoić, jeżeli chcecie dobrze odgrywać postać Rosjanina. 
Przeważnie tworzycie postacie, które robią za "ogromnego, złego sku*wiela", który chce wywołać na kimś wrażenie i być koksem, wśród bardzo zróżnicowanej społeczności uczniów Hogwartu. Właśnie 
Cytat:"[...] to chłopiec o dobrej posturze ciała i wysokim wzroście, jego klatkę piersiową pokrywają liczne tatuaże"
Przypominam wam, że jesteście tylko i wyłącznie jedenastoletnimi, niedoszłymi uczniami Magicznej Szkoły położonej gdzieś w Szkocji. Uczeń z tatuażami? Wątpię, żeby ktokolwiek przyjął kogoś takiego do swojej szkoły. Jeżeli chcecie dobrze zacząć jako Rosjanin na Haplu, to polecam stworzyć zwykłego, niekoniecznie ułożonego chłopca z Rosji. Później z biegiem lat możecie dodawać swojej postaci "większej postury" i ponurego charakteru.

Przechodząc dalej. Bardzo ważnym elementem jest akcent?, który zazwyczaj słyszycie w filmach, grach itd. O tematyce szeroko rozwiniętej i związanej z Rosjanami.
Napiszę parę podstawowych dialogów/słów w języku rosyjskim oraz wymowę w języku Polskim, które dobrze by było zapamiętać:
  [rus][pol][translate]
 
Myślę, że na początek starczy. Będzie trzeba to coś się pozmienia. Jakby co liczę na jakieś nowe wskazówki w komentarzach, które śmiało będzie można wrzucić do tematu. Dzięki za czytanie, myślę, że poszczególnym osobom pomogłem. Smile 



Wiadomości w tym wątku
Odgrywanie Rosjanina? Nic trudnego! - przez Daniel - 04.07.2016 00:50
RE: Odgrywanie Rosjanina? Nic trudnego! - przez God - 04.07.2016 00:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.