Witaj!

Daniel Richards Fox [Dorosły]
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#1
[Obrazek: oVMWivH.png]
[Obrazek: e9ZJHZJ.png]

___________________________________________________________

Data urodzenia: 17.05.2038
Czystość krwi: Czarodziej Czystej Krwi
Przynależność rasowa lub etniczna: Amerykanin
Miejsce urodzenia: Nowy York
Aktualne miejsce zamieszkania: Brak danych
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stan cywilny: Żonaty
Posada którą zajmuje: Brak danych

___________________________________________________________


[Obrazek: roVnEfQ.png]

[Obrazek: R8hL3lZ.gif]


No to ten...zacznijmy od mojej sylwetki. Jak widać jestem szczupły, no i trochę umięśniony. Staram się ćwiczyć reguralnie by mieć kondycje etc. Dobra, sylwetka omówiona to teraz możemy przejść do reszty wyglądu. *Spojrzał na siebie w lustrze od stóp do głowy* Szczególnych znamion czy coś w tym rodzaju nie posiadam. Więc jakbym coś tam zrobił to w sumie ciężej by było mnie opisać. *Parsknął śmiechem* Jestem średniego wzrostu. Mam krótkie ciemno blond włosy brązowe, które opadają na boki twarzy. Mam ciemno-zielone oczy. Mój nos jest.. w sam raz. Za dzieciaka zazwyczaj nosiłem krótkie spodenki i jakiś podkoszulek albo koszulkę z jakimś tam wzorem. W Hogwarcie natomiast nosiłem dumnie szatę z znaczkiem domu Roweny Ravenclaw. Zdarzało się oczywiście założyć jakieś "luźne" ubranie. Obecnie na co dzień do pracy zakładam ciemną szatę, pas oraz futro z wilka. Buty również eleganckie w kolorze czarnym. Co do ubioru podczas wakacje, to noszę różne koszulki oraz krótkie spodnie.

[Obrazek: bX3ZAeZ.png]

[Obrazek: JrBOZqZ.gif]

Jak na 38 latka nie ukrywam, że jestem oczytany. Podczas siedzenia w dormitoriach, w bibliotece czy w wielu innych miejscach, wyczytałem sporo informacji. Czy jestem uczynny i pomocny? Spytaj się kogokolwiek to odpowiedź jego będzie brzmiała TAK *Zaśmiał się i puścił oczko* Dobra, no..ee, nie wchodzę w bójki, więc można powiedzieć, że nie mam kłopotów z innymi. Oczywiście jak wszyscy ludzie jeśli ktoś mnie będzie denerwował nie będę wtedy starał być się miły i sympatyczny. Trzeba pokazać osobie gdzie jej miejsce i nauczyć szacunku. Pomimo tego to na co dzień jestem uśmiechnięty od ucha do ucha, w końcu śmiech to zdrowie! Jestem dość śmiały i to w różnych aspektach (Nie lubię wpakowywać się w kłopoty, od tego to jak najdalej się trzymam choć i tak nie wychodzi...) Jestem punktualny, co może potwierdzić niejeden nauczyciel czy już teraz uczeń. Kiedyś byłem trochę niecierpliwy, ale to w większości kiedy czekałem na oceny np. z kartkówek czy egzaminów. Często podejmuje za szybko decyzje, które efekty widać później.... Teraz postawiony w każdej sytuacji, próbuje szybko myśleć lecz nad najlepszymi rozwiązaniami. Co tam jeszcze? Jestem wesoły, szczególnie kiedy jest ładna pogoda. Mimo tej wesołości nie jestem jakimś optymistą, normalnie podchodzę do wszystkich spraw. Na wszystkich próbuje raczej wywrzeć dobre odczucie co do mej osoby. Osoby, które mają do mnie negatywny stosunek oraz zachowują się prostacko zasługują ode mnie na takie samo traktowanie.


[Obrazek: wKArYgM.png]


[Obrazek: ALZxxYZ.gif][Obrazek: j5heMCn.gif]


Człowiek w pewnym momencie życia zaczyna rozmyślać o swojej przeszłości, zastanawia się jakie podjęte decyzje były dobre, a które złe. Kto by nie chciał cofnąć spowodowanych szkód, zapobiec drobnostkom, które ukształtowały nas na ludzi jakimi jesteśmy. Jeśli oczekujesz, że ta historia będzie krótka i ciekawa - to nie łudź się. Historii życia nie sposób skrócić do kilkunastu linijek tak by była ciekawa, by ją zrozumieć potrzebujesz dużo informacji. Jeśli to cię odstraszyło to spokojnie bez konsekwencji możesz przestać czytać dalszą część i przejść na inny wątek, to twój wybór. Natomiast jeśli jesteś ciekaw przez jakie wydarzenia postać jest jaka jest, z chęcią przybliżę Ci tą historię.

Dzieciństwo
Hogwart
Dorosłość

[Obrazek: 3fM7tVF.png]

Elizabeth Richards Fox (Matka, postać RP)
Stephan Richards Fox (Ojciec, HD97PL)
Finn Fox (Kuzyn, Finnland_Seal)
Matthew Fox (Kuzyn, Jedi1337)
Aleksander Fox (Kuzyn, patrykwwl)
Hope Fox (Kuzynka, HopeFox]
Bella Grey Fox (Babcia z strony taty, postać RP)
Louis Grey Fox (Dziadek z strony taty, postać RP)
Martha Richards (Babcia z strony mamy, postać RP)
+George Richards (Dziadek z strony mamy, FałszywyZiela)
Lucy Grey Fox (Ciotka, postać RP)
David Grey Fox (Wujek, Zamaskowany)
Carl Fox (Przyszywany siostrzeniec, TestingNow)
Lorraine Fox (Daleka ciotka, Mantrykora)


Drzewo Genealogiczne : [Obrazek: 9NxjI4m.png]

[Obrazek: 95WSYeA.gif] [Obrazek: iOqbijy.gif]


[Jeśli jesteś ciekaw co postać myśli o twojej postaci, napisz do mnie a spróbuję jak najlepiej to opisać]

[Obrazek: L3oPmeG.png]

Jego ulubionym kolorem jest zielony.

Jego patronusem jest Żyrafa.

Jego motta: Carpie Diem, Never Give Up.

Należał do zespołu muzycznego, którego był liderem. Wystawiali co jakiś czas koncerty w szkolnych podziemiach.

Umie posługiwać się takimi językami: Angielskim [Akcent brytyjski jak i amerykański, gdyż w Ameryce się wychowywał] oraz Hiszpańskim. Oba języki zna świetnie. Aktualnie innego języka się nie zamierza uczyć. Uczy się języku trytonońskiego.

Był na stażu w DMGiS, gdy skończył Hogwart zaczął tam pracować.

Pracował w DKnMS.

Pracował jako Bibliotekarz w Hogwarcie.

Był Członekiem Wizengamotu.

Był Honorowym Członkiem Wizengamotu.

Był Naczelnym Magiem Wizengamotu.

Został Opiekunem domu Roweny Ravenclaw.

Podczas szóstego jak i siódmego roku zaczął zajmować się smoczym jajem Ogniomiota Chińskiego.

Przez 3 kadencje Ministrów Magii w Personelu Pomocniczym sprawował funkcję jako Młodszy Podsekretarz Ministra Magii. Czwarty Minister Magii połączył stanowiska Młodszego i Starszego Podsekretarza w jedno - tym samym Daniel został po prostu Podsekretarzem MM. Później według oficjalnych list znowu został Młodszym podsekretarzem w Imperium Magicznym, jednak w tym czasie nic nie zdziałał. Po czasie zamiast Imperium Magicznego wróciło znowu Ministerstwo Magii, w którym został Starszym Podsekretarzem. Po wyborach nowy minister zdegredował go do Młodszego Podsekretarza. Kolejny Minister Magii, który został wybrany przez ostatnią minister awansował go Starszego Podsekretarza (znowu) a w późniejszym czasie do Podsekretarza. Nowa pani Minister Magii zwolniła go z tej posady, zakończając tym samym tą przydługawą ciekawostkę : )

Był przewodniczącym partii LRM

Odkrył nowe zastosowanie mandragory, poprzez odkrycie nowej zawartej w niej substancji, którą nazwał sok mandragorowy.

Ulubioną porą roku jest lato, najbardziej lubi tą porę roku ze względu na duży sezon owoców takich jak malina,czereśnia, wiśnia, arbuzy itd.

W każdej porze roku próbuje nieco zróżnicować swoje spożywane posiłki, dodając świeże owoce czy sezonowe zioła.

Lubi opalać się na plaży, daje mu to zrelaksowanie. Zazwyczaj przed dłuższym opalaniem, używa kremu z filtrem.

Rzadko kiedy kąpie się w morzu, zważając na dość chłodną brytyjską wodę; nawet podczas lata. Dlatego zakłada szorty niż typowe kąpielówki.

Interesuje się naturą.

(07.2018) zaczął uczyć się jeździć na rolkach, trudno mu trochę z tym idzie choć dalej próbuje swoich sił. (09.2018) - Kolejne wakacje to kolejna możliwość doskonalenia umiejętności, robi postępy ucząc się jeździć w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych.

W zimę zamierza nauczyć się jeździć na snowboardzie. Dalej nie spełnione, ale może to sie zmienić.

Zorganizował Olimpiadę Trójmagiczną, z pomocą dwóch innych nauczycieli.

Uzyskał tytuł profesora z dziedziny Zielarstwa

Napisał książke z dziedziny Zielarstwa o Magicznych Wodnych Roślinach

Był ścigaczem Angielskiej Reprezentacji Qudditcha podczas Mistrzostw Świata Quidditcha. Jego drużyna ostatecznie wygrała mistrzostwa. Daniel posiada z tego wydarzenia złoty puchar, podpisany jego imieniem i nazwiskiem.

Był V.dyrektorem w OBiE (Ogrody Botaniczne i Eliksirowarnia)

Był Zielarzem w OBiE

Krążą plotki o rzekomym przeprowadzeniu się do Stanów Zjednoczonych, gdzieś w okolicach Arizony. Prawdopodobnie przeprowadza tam obserwacje nad magicznymi roślinami.

[Obrazek: KWhcFQR.gif]


[Obrazek: dmrSv9C.png]

" Pokazujesz często swoją łagodną stronę, ale nie pozwalasz, by ktokolwiek wszedł Ci na głowę i szybko pokazujesz osobom, które chcą to zrobić, gdzie ich miejsce. "
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#2
@REF

-Dodano relacje z Nauczycielami
-Dodano zdjęcie
-Dodano relacje z uczniami
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#3
XD ,,Gdyby sie nie zgłaszała do odpowiedzi" Dobre repka
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#4
Dziękuje Heart Shy
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#5
@REF

-Dodano grafikę
-Dodano zdjęcie postaci
-Dodano Drzewo Genealogiczne
-Dodano 2 ciekawostki
-Dodano WIĘCEJ relacji, enjoy Shy
-Dodano Podpis
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#6
@REF

-Dodano historię wakacyjną, zapraszam do zapoznania się Shy
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#7
@REF

-Dodano Rejs - Obóz

@REF

-Dodano więcej w historii - Rejs
-Dodano relacje z Jessicą.
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#8
@REF

-Dodano relacje
-Historię wakacyją Shy
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#9
@REF

-Dodano relacje
-Dodano poddział w Historii : Wyspa
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#10
-Dodano co nieco w dziele Rodzina Heart



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.