Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zielarstwa.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Question 
[IC]
Imię i nazwisko: 
Danny White
Wiek: 
21 lat
Miejsce urodzenia:
Londyn, szpital św. Munga
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrekcji przyleciała sowa z niebieskawą kopertą, po otworzeniu ukazuje się treść.**

Droga Dyrekcjo!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko nauczyciela od Zielarstwa.
Praca w tym zawodzie odpowiada moim zainteresowaniom, i jest zgodna z moimi możliwymi kwalifikacjami, po ukończeniu Hogwartu z oceną wybitną. Jestem osobą odpowiedzialną jak i otwartą dla ludzi, bardzo dobrze dogaduję się z dziećmi. Moje lekcje przebiegać będą pod pełną kulturą, na których każde dziecko będzie miało swoje pięć minut aby zadać mi jakiekolwiek pytanie, postaram się każdemu z osobna wszystko dogłębnie wytłumaczyć aby ci na koniec roku wyszli pełni energii z duża ilością konkretnej wiedzy, oczywiście nie każdego można do tego nakłonić. Sądzę że ze swoją determinacją podołam temu zadaniu.
Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
Sumy:
Powyżej Oczekiwań +
Owutemy:
Wybitny
[OOC]
Nick w grze: 
Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, lecz to jest główne.
Czy masz już jakieś doświadczenie: 
Doświadczenia nabyłem troszkę już w samym Hogwarcie, gdzie pozwalano mi przeprowadzić kilka lekcji samodzielnie. Byłem także przez jakiś czas praktykantem gdzie prowadziłem lekcje bez pomocy nauczyciela.
Argumentacja OOC:*
Zielarstwo towarzyszy mi od roku, uczęszczałem na lekcje aktywnie, starałem się poszerzać swoją wiedzę dość obszernie na tematy owego przedmiotu. Startuję drugi raz, lecz tym razem z pewnością jestem bardziej doświadczony oraz moja wiedza na temat tego przedmiotu powiększyła się dwukrotnie dzięki mojej pracy Aurora. Mam nadzieję że zerkniecie na to podanie z miłym akcentem.
Nazwa Skype:
zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Dopuszczony do testu, zgłoś się do modno na test.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
6/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.