Witaj!

super Ola
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#31
1. Lubisz okazywać uczucia czy trzymasz wszystko w sobie ?
2. Kiedy ostatni raz płakałaś ?
3. O czym teraz myślisz ?
4. Wybaczyłabyś zdradę ?
5. Jesteś szczera czy bardziej kłamczuszka ?
6. Co najbardziej cenisz w chłopakach, a co ci się w nich nie podoba ?
7. Masz przyjeciela forever ?
8. Wierzysz w przeznaczenie ?
9. Wierzysz w prawdziwą miłość ?
10. Co zrobiłabyś gdybyś wygrała 1mln zł ?
11. Masz ostatnie 5 minut życia. Co robisz ?
12. Na jakie tematy lubisz rozmawiać ?
13. Masz do siebie dystans ?
14. Lubisz być w centrum uwagi ?
15. Masz trzy życzenia. Jak one brzmią ?
16. Jesteś tolerancyjna ?
17. Najgłupsza rzecz jaką zrobiłaś ?
18. Jakie masz plany na przyszłość ?
19. Ulubiony przedmiot w Hogwarcie i prawdziwej szkole ?
20. Jaki jest Twój największy sekret ?
21. Wyjdziesz za mnie ?
22. Palisz, pijesz, ćpasz ?
23. Ulubiony film ?
24. Ulubiona piosenka ?
26. Ulubiony kolor ?
27. Ulubiona potrawa ?
28. Ulubiona bajka ?
29. Masz tatuaże lub kolczyki ?
30. Masz rodzeństwo ?
31. Lubisz chodzić na imprezy ? Jeśli nie to dlaczego ?
32. Wyobraź sobie, że jest apokalipsa Zombie. Napisz 5 pierwszych kroków, które podejmiesz.. Wyobraź sobie, że do twojego mieszkania wbił seryjny morderca, ale jeszcze nie wie, że tu jesteś. (Jesteś sama w domu).
33. Wyobraź sobie, że na całym świecie wyłączył prąd. Co robisz ?
34. Co się stało, że jesteś feministką?
35. Czy twoja osobowość (nie postać) nadawała by się do Slytherin czy bardziej gdzieś indziej ?
36. Jak w szkole ? Masz dużo znajomych i z nimi gadasz czy siedzisz sama i spisujesz pszyrke xd :* ?
37. Masz do wyboru jedną moc: Niewidzialność, Latanie, Czytanie w myślach. Którą wybierasz i dlaczego ? Co ci się nie podoba w tamtych dwóch ?
38. Gdybyś miała możliwość zamienienia się ciałem z jakąś dziewczyna, która by to była ?
39. Chciałabyś zmienić płeć ? Dlaczego ?
40. Zginęli wszyscy z twojego województwa. Co robisz ?
41. Chce ci się odpowiadać na te pytania ?
42. Miałaś do czynienia kiedyś z gwalcicielem, porywaczem, mordercą etc. ?
43. Boisz się duchów ?
44. Gdybyś mogła wybrać bycie Politykiem lub Psychologiem. Co byś wybrała i dlaczego ?
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#32
Veenq napisał(a): (01.03.2016 20:37)1. Lubisz okazywać uczucia czy trzymasz wszystko w sobie ? zależy jakie uczucia, pozytywne czy negatywne ;-;
2. Kiedy ostatni raz płakałaś ? nie wiem w sumie
3. O czym teraz myślisz ? właśnie myślę o tym od czego zacząć naukę na sprawdzian z bioli
4. Wybaczyłabyś zdradę ? hmm, to zależy od tego czy byłabym przed okresem
5. Jesteś szczera czy bardziej kłamczuszka ? czasami za bardzo szczera ;_;
6. Co najbardziej cenisz w chłopakach, a co ci się w nich nie podoba ? lubię jak mi się podlizują ale nie zdają sobie sprawy z tego że ja nie jestem ślepa hehe wtedy sobie śmieszkuję
7. Masz przyjeciela forever ? mam kota forever
8. Wierzysz w przeznaczenie ? niezbyt
9. Wierzysz w prawdziwą miłość ? jestem słodziaśną dziewczynką, helou, byłoby nienormalne gdybym nie wierzyła
10. Co zrobiłabyś gdybyś wygrała 1mln zł ? donatowała hapla lol
11. Masz ostatnie 5 minut życia. Co robisz ? hapl pewnie
12. Na jakie tematy lubisz rozmawiać ? lubię jak mnie słuchają, to jest ważne
13. Masz do siebie dystans ? chyba czasami nawet nie zauważam jak niektórzy żartują sobie ze mnie złośliwie XD
14. Lubisz być w centrum uwagi ? ależ oczywiście
15. Masz trzy życzenia. Jak one brzmią ? chce serce kondrakaru, różowego kota i błyske
16. Jesteś tolerancyjna ? a po co być nietolerancyjnym XD
17. Najgłupsza rzecz jaką zrobiłaś ? nie użyłam zaklęcia homenum revelio w łazience Firzena
18. Jakie masz plany na przyszłość ? teater
19. Ulubiony przedmiot w Hogwarcie i prawdziwej szkole ? w hogu to chyba transmutacja albo OPCM. W prawdziwej szkole język polski bądź zajęcia artystyczne.
20. Jaki jest Twój największy sekret ? no chyba nie będę wydawać swojego największego sekretu na forum hapla ;_;
21. Wyjdziesz za mnie ? zapisz się do kolejki na żonę oli ._.
22. Palisz, pijesz, ćpasz ? jestem grzeczna
23. Ulubiony film ? hari pota
24. Ulubiona piosenka ? to sie caly czas zmienia ;-; aktualnie Alan Walker - Faded
26. Ulubiony kolor ? Niebieski chyba. W sumie to lubie wszystkie
27. Ulubiona potrawa ? pierogi ;-;
28. Ulubiona bajka ? król lew
29. Masz tatuaże lub kolczyki ? tatuaży jeszcze nie, kolczyków pinć
30. Masz rodzeństwo ? mam ;_;
31. Lubisz chodzić na imprezy ? Jeśli nie to dlaczego ? lubię w sumie, nigdy nie biorę kasy i mi wszystko stawiają
32. Wyobraź sobie, że jest apokalipsa Zombie. Napisz 5 pierwszych kroków, które podejmiesz..
1. otwieram drzwi
2. mówię chodźta na gołe klaty
3. oni idą na gołe klaty
4. wygrywam
5. koniec apokalipsy

Wyobraź sobie, że do twojego mieszkania wbił seryjny morderca, ale jeszcze nie wie, że tu jesteś. (Jesteś sama w domu).
weś
33. Wyobraź sobie, że na całym świecie wyłączył prąd. Co robisz ? odprawiam modły
34. Co się stało, że jesteś feministką? bo jestem niezależna i pracuje
35. Czy twoja osobowość (nie postać) nadawała by się do Slytherin czy bardziej gdzieś indziej ? sama nie wiem ;-; ale do slitu raczej nie
36. Jak w szkole ? Masz dużo znajomych i z nimi gadasz czy siedzisz sama i spisujesz pszyrke xd :* ? zazwyczaj stoje pod kaloryferem ze swoją paczką, ale wydaje mi się że reszta szkoły nic do mnie nie ma .-.
37. Masz do wyboru jedną moc: Niewidzialność, Latanie, Czytanie w myślach. Którą wybierasz i dlaczego ? Co ci się nie podoba w tamtych dwóch ? Wybieram niewidzialność. Zawsze można podsłuchać, wystraszyć.. latanie może się znudzić, czytanie w myślach może z czasem przerosnąć.
38. Gdybyś miała możliwość zamienienia się ciałem z jakąś dziewczyna, która by to była ? sama nie wiem, jakaś ładna blondi która uprawia street workout i ma jeszcze fajne cycki
39. Chciałabyś zmienić płeć ? Dlaczego ? nie bo feminizm ;-;
40. Zginęli wszyscy z twojego województwa. Co robisz ? przeprowadzam sie lol
41. Chce ci się odpowiadać na te pytania ? po to robie refresze, zeby dostawac pytania .-.
42. Miałaś do czynienia kiedyś z gwalcicielem, porywaczem, mordercą etc. ? jesli pominąć Neko to nie
43. Boisz się duchów ? nie spotkałam jeszcze
44. Gdybyś mogła wybrać bycie Politykiem lub Psychologiem. Co byś wybrała i dlaczego ? psychologiem, spokojniejsza robota, ciekawsza, no i tak trochę mi bliższa

podkreśliłam odpowiedzi które są jak rafaello

wyrażają więcej niż tysiąc słów

badum tss
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#33
@refresz bo gołębie są spoko
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#34
1. Skąd pomysł na nick? 
2. Jaki super itemek dostałaś jako Donator?
3. Masz zamiar napisać książkę/nakręcić film?
4. Naruto czy Dragon Ball?
5. Frytki z ketchupem czy bez?
6. Dlaczego niektórzy mówią :Keczup a niektórzy keczap?
7. Dlaczego serce bije?
8. Złamał ci ktoś kiedyś serce?
9. Więcej pytanek odemnie?
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#35
Mr_Gibster napisał(a): (19.04.2016 20:54)1. Skąd pomysł na nick? Z ,,Trylogii Czarnego Maga"
2. Jaki super itemek dostałaś jako Donator? Żadnego chyba .-.
3. Masz zamiar napisać książkę/nakręcić film? chciałam kiedyś napisać książkę ale nie dzięki
4. Naruto czy Dragon Ball? nie oglądałam ani tego, ani tego, ale Naruto ma zdecydowanie lepszą kreskę
5. Frytki z ketchupem czy bez? nie lubię frytek ;_;
6. Dlaczego niektórzy mówią :Keczup a niektórzy keczap? bo to tak naprawdę dwie organizacje starające się podbić świat, ale tylko niektórzy o tym wiedzą
7. Dlaczego serce bije? ludzie biją swoje żony i nikt nie pyta dlaczego
8. Złamał ci ktoś kiedyś serce? całe chyba jest nwm bym musiała do kardiologa iść
9. Więcej pytanek odemnie? tak <3
Firzen
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 4
Gru 2014
96
#36
1. Jaki kolor oczu lubisz najbardziej?
2. Czemu niebieski?
3. Dlaczego społeczeństwo jest nastawione negatywnie na każdy polski rap?
4. Co sądzisz o mutacjach przeprowadzanych laboratoryjne na ludziach?
5. Ulubiony pokemon starej generacji?
6. Czy zabawa ogniem jest niebezpieczna?
7. Czy masz swoją ulubioną broń białą? Jeśli tak to jaką, jeśli nie to dlaczego?
8. Dlaczego na fast-foody czeka się czasem dłużej niż na "normalne" jedzenie mimo, że to fast-foody mają w nazwie "fast'?
9. Z którym z żywiołów mogła byś się utożsamić?
10. Czy twoje dziecko słucha czarnego rocka?
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#37
Firzen napisał(a): (19.04.2016 23:00)1. Jaki kolor oczu lubisz najbardziej? niebieski
2. Czemu niebieski? bo ja mam takie XD
3. Dlaczego społeczeństwo jest nastawione negatywnie na każdy polski rap? STEREOTYPY STEREOTYPY NAM TUTAJ MÓWIĄ
4. Co sądzisz o mutacjach przeprowadzanych laboratoryjne na ludziach? ch***we jak grzybowa, nie polecam
5. Ulubiony pokemon starej generacji? Charmander <3
6. Czy zabawa ogniem jest niebezpieczna? Mnie to pytanie wgl dotyczy? XD
7. Czy masz swoją ulubioną broń białą? Jeśli tak to jaką, jeśli nie to dlaczego? noże szturmowe i sztylety są mega
8. Dlaczego na fast-foody czeka się czasem dłużej niż na "normalne" jedzenie mimo, że to fast-foody mają w nazwie "fast'? lagi mają bo przeciążenie serwerów
9. Z którym z żywiołów mogła byś się utożsamić? patrz pyt. 6
10. Czy twoje dziecko słucha czarnego rocka? moje dziecko to satanista
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#38
(co do tego zdjęcia z ogniem nwm czemu wyglądasz znajomo)
1. Ulubiony przedmiot w szkole?
2. Ulubiony rzadki pokemon?
3. Czemu akurat hapel?
4. Nie licząc hapla grasz od tak w minecraft?
5. Ulubiona książka?
6. Najśmieszniejsza komedia jaką znasz bądź oglądałaś?
7. Rodzaj muzyki jakiej słuchasz?
8. Czy chyba tylko ja na haplu lubie rap? (wg Ciebie) Jeśli nie to wymień kogoś 
9. Xbox360+ kinect czy PS4?
10. Pogramy na Xbox'ie z kinectem? Jak tak to gdzie i kiedy? Big Grin
11. (Standardowe pytanie) Zadać jeeeszcze więcej pytań?
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#39
Mr_Gibster napisał(a): (20.04.2016 11:08)(co do tego zdjęcia z ogniem nwm czemu wyglądasz znajomo) (bo jestem fejmem)
1. Ulubiony przedmiot w szkole? Zajęcia artystyczne, język polski (również W-F, ale tylko gdy mogę iść na nim na siłownię bądź wspinać się na linę)
2. Ulubiony rzadki pokemon? Moltres, jeśli dobrze zrozumiałam pytanie.
3. Czemu akurat hapel? Bo hapel to hari pota i mam tu moich friendsów.
4. Nie licząc hapla grasz od tak w minecraft? Tak bez przerwy gralam jakies 3 lata temu, teraz juz mnie ciągnie tylko do hapla.
5. Ulubiona książka? Wyżej było podobne pytanie od Deneris i od Neko chyba.
6. Najśmieszniejsza komedia jaką znasz bądź oglądałaś? Nie oglądam filmów, chyba że mnie zaprosicie do kina ;_;
7. Rodzaj muzyki jakiej słuchasz? Różnie, piosenka z każdego gatunku potrafi mi się spodobać.
8. Czy chyba tylko ja na haplu lubie rap? (wg Ciebie) Jeśli nie to wymień kogoś GambitPDG na przykład słucha rapsów. Ja w sumie też czasami mam fazę.
9. Xbox360+ kinect czy PS4? nie znam się na tym, nigdy nie grałam na żadnej z tych konsol
10. Pogramy na Xbox'ie z kinectem? Jak tak to gdzie i kiedy? Big Grin nie mam Xbox'a ;/
11. (Standardowe pytanie) Zadać jeeeszcze więcej pytań? tak! <3
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#40
Jak zdobyłaś donatora?
O co w nim chodzi ^?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.