Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Imię i Nazwisko : Samuela King
[b]                                                      [/b]
[b]Miejsce urodzenia : Portland[/b]
[b]    [/b]
[b]Status krwi :   100% [/b]
 


[b]                                                                       Cechy charakteru :                                                                 [/b]Samuela  nie cierpi być w punkcie uwagi. 
Jest nieśmiała lecz jeżeli ma się obronić w niekomfortowej sytuacji nie daje przeciwnikowi za wygraną. 
Nowo napotkane osoby zupełnie ją nie interesują ,uważa że po co się fatygować dla nich.  
Dziewczynka już w tym wieku pilnie  dba o swoje wykształcenie , czas wolała spędzać na doskonaleniu swojego umysłu, niżeli na rozwijaniu umiejętności socjalno-społecznych. 
Jest bardzo nie ufna , nie potrafi łatwo zaufać osobie , nawet niektórym członkom rodziny. 
Większość osób od  strony matki  ,którzy aż tak dobrze nie znają Sam, uważają że wdała się w ojca.
Dziewczynka z jednej strony chciała pokazać swą twardość i opanowanie, a z drugiej nie miała odwagi pokazać się światu z dobrej strony.  
Jednak potrafi się zmotywować do pracy i wysiłku.
Nie lubi łamać i przekraczać zasad moralnych, ani tych ustalonych przez czarodziei. 
Zawsze uważała, że ma rację i wymądrzała się. 
Była bardzo wrażliwa, jej nadgorliwość niektórym przeszkadza, ale  jej przyjaciele  akceptują ją taką jaką jest. 
Dziewczyna jest sprytna i przebiegła.


[b]                                                                     [/b]
[b]                Wygląd postaci  :                           [/b]
Samuela to szczupła niska dziewczyna o bardzo jasnych blond włosach i niebieskich oczach. 
Ma jasną karnacje , na kolanie można zauważyć nie dużą ale widoczną bliznę.
Jej malinowe usta są wąskie , policzki są lekko różowe a rzęsy naturalnie długie.
Na twarzy można zauważyć małą ilość piegów która tylko dodaje uroku.
Jeżeli chodzi o ubiór dziewczyny , często nosi na sobie wszelakie sukienki , ale od czasu do czasu po prostu nakłada na siebie sweter i byle jakie getry.
Jej włosy są proste i długie,  bardzo zadbane.
Oczy są duże i jasno niebieskie , chociaż i to sprawia że dziewczynka jest piękniejsza.
[i]Ciało zgrabne, a nogi i ręce zgrane z ciałem.[/i]



 

[b]                                                             Historia postaci : [/b]
[b]  [/b]Od dziecka potrafiła pięknie śpiewać, w wieku 4 lat występowała na różnych występach i zajmowała pierwsze miejsca.             Bardzo kochała swojego wujka Stephana , był to dla niej przez pewien czas drugim ojciec.
Było to spowodowane  nagłym kryzysem ojca, niestety nie chciał ujawniać szczegółów ale przez około półtora roku Samuela wychowywała się właśnie u wujka i dziadków.
Mama dziewczynki umarła przy porodzie , dziecko jednak pogodziło się z tym faktem.
Potrafiła  sama się bawić , wystarczyła jej jakakolwiek lalka i mogła miło spędzić sobie cały dzień.
Dla ojca to nawet dobrze , bardzo dużo pracuję chociaż i tak pieniędzy starczy na całe  jego życie.
W jej domu magia występowała na co dzień , ojciec chciał aby córka się rozwijała.
Samuela bardzo często czytała książki w wieku 6 lat, po prostu to lubiła robić.
Wiele dziewczyn z sąsiedztwa dziwnie się na nią patrzyło , ale i tak Sam nie zwracała uwagi..
Liczy tylko dni, dzielące go od poznania świata Magii i Czarodziejstwa.
Parę lat  później przytuliła się do taty na pożegnanie, a następnie złapała  bagaże.
Wraz z białą sową weszła do pociągu i zaczęła swoją nową przygodę.


(nw czemu jest to ,,B'' ale nie zwracajcie na to uwagi) 
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
-W wieku 11 lat dostaje się list z Hogwartu, a nie rodzice wysyłają.
-Ten głos i zdjęcia są zbędne, aczkolwiek niech już będą, proszę tylko o jakieś lepsze rozmieszczenie. Wiesz, pobaw wię wyglądem podania tak by wszystko pasowało graficznie Big Grin (Ta Zapper taka zła ;-Wink
-Dom wybrałam, lecz nie pogardziłabym gdybyś poprawiła wygląd. Po prostu trochę mnie razi brak jakiś blizn ect.
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#3
poprawiłam to już : p ,
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#4
Cytat:-W wieku 11 lat dostaje się list z Hogwartu, a nie rodzice wysyłają.

To bardzo ważny punkt, a go nie widzę ;-;
Nadal wstrzymane
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#5
Teraz już poprawiłam , jak jeszcze jest coś źle to się chyba zabiję    .__.

i nie zwracaj uwagi na to ,,B'' nie wiem z kąt to się wzięło :c
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#6
Nie ma cudów, wygląd deczko razi ale ok.

Zaakceptowane!
Tiara zastanawiała się nad wyborem Hufflepuff, 
lecz ostatecznie wybrała dom najbardziej pasujący. 
Witaj Nowy Krukonie!
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.