Witaj!

[Ucz1] Victoria Lindsay
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#1
[Obrazek: tvMzNH8.png]

Victoria Lindsay to 13 letnia dziewczynka pochodząca z Londynu.
Jest ona czarodziejką półkrwistą a aktualnie zamieszkuje dormitorium puchonów oraz mały domek na obrzeżach Londynu.
Obecnie jest na 3 roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie a tiara przydzieliła ją do Hufflepuff'u.

Aktualnie wygląda tak:
[Obrazek: ENKcWi2.jpg]


[Obrazek: ofiDoam.png]
Victoria to niziutka, chuda i urocza dziewczynka o długich blond włosach. Życie wyposażyło ją w niebieskie oczka i podłużny nos. Dokładny jej wzrost oraz waga do 139 centymetrów i 38 kilogramów.
Dziewczynka nie posiada żadnych znaków szczególnych i jest z tego zadowolona.  Na szyi nosi łańcuszek otrzymany w testamencie od mamusi. Zawsze ubiera się odpowiednio do sytuacji. Na specjalne uroczystości ubiera się w białą, koronkową sukienkę oraz w eleganckie czerwone buciki.


[Obrazek: YhzyMgx.png]
Dziewczynka jest osobą bardzo miłą, życzliwą oraz sympatyczną dziewczynką o złotym sercu jednakże jak każdy ma swoje wady. Jedną z takowych wad to to że wystarczy jedna obelga ze strony kogoś a ta może się już rozpłakać. Victoria kocha bardzo czytać książki a jej ulubioną są "Opowieści z Narnii", którą przeczytała kilkanaście razy. Poza tym że jest dosyć kreatywna chociaż ostatnio owa cecha u niej zanika oraz bardzo inteligentna. Nigdy nie była zwolenniczką sportów jednak na pewno będzie kibicować swojej drużynie Quidditch'a.

[Obrazek: CeF0IVh.png]
[Narazie nie ma bo nic się ciekawego w jej życiu nie działo]

[Obrazek: 5PgdJEt.png]
Najważniejsi!


Pauline Maypol [Cherry] - Moja kochana przyjaciółeczka! Dla innych jest trochę agresywna i opryskliwa ale dla mnie jest miła...

Finn Granth [neksiakuwa_] - Fajny przyjaciel.

Axel Lindsay - Mój tata, jest super i fajnie nam się razem żyję. Mam nadzieje że niedługo kupi ten obiecany domek w Hogsmeade[i].[/i]

 Lily Lindsay - Tęskniee mamusiu! Wracaj szybko do mnie proszę[i]. Dostałam od niej piękny wisiorek[i].[/i][/i]


Ważni ale nie najważniejsi

Rafael Granth [Rafael] - Dobra morda! Spoko jest koleżka[i].[/i]

Dimitry Aaron Matthew Laughing-Coffin [Skeczu] - Nie lubiłam go chociaż teraz jest fajną personą[i].[/i]


Znajomi, nie mają dla mnie wiekszego znaczenia

Petter Black-Dagger [Wilczek] - Tsjaaa[i].[i].[i]. Nie znam go za bardzo i jest beznadziejny w magii ale jako kolega nie jest zły[i].[/i][/i][/i]
[/i]

[Obrazek: VflbpFY.png]
- Jest ona jak na swój wiek i wzrost bardzo silna.
- Jej różdżka:
Rdzeń: Sierść Kelpi
Długość: 13 i 1/2 centrymetra.
Elastyczność: Sprężysta

- Jej patronusem prawdopodobnie będzie wilk.

Przepraszam za błędy w formatowaniu tekstu Shy
Rogue
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 2
Paż 2017
30
#2
jejuu! kursywę popraw bo ci się totalnie rozjechała arara
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#3
Juz Heart
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#4
Usuń literki w nawiasach
Tak to karcioszka psiepiękna! 
Na dniach rozwijaj ją bo na prawdę dobrze ci idzie! 
repka
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#5
Wkicia napisał(a): (06.10.2017 19:49)Usuń literki w nawiasach
Tak to karcioszka psiepiękna! 
Na dniach rozwijaj ją bo na prawdę dobrze ci idzie! 
repka

Dzieeeekiiii
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Proszę cię bardzo boli mnie to, że widzę w niektórych miejscach: "[/i] albo [i]".

Dodaj przy okazji Matta Heart
Victoria295
Azkaban




Posty: 25
Tematy: 6
Paż 2017
Hufflepuff

#7
Matthew10 napisał(a): (06.10.2017 20:06)Proszę cię bardzo boli mnie to, że widzę w niektórych miejscach: "[/i] albo [i]".

Dodaj przy okazji Matta Heart

Sama jestem zdenerwowana że to się dzieje ale nie wiem co mogę z tym zrobić, kopiowałam tekst i wklejałam jeszcze raz, usuwałam formatowanie i od nowa ale nic.
Jak narazie z Matthewem się nie zbyt lubią po incydencie z Pauline ale może potem dodam. Big Grin
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
@up
No trudno...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.