Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Awruk
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016

#1
Imię i nazwisko:
Nicolas McGregor
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św.Munga 
Status krwi: 50% {Czysta Krew} Ojciec Michael McGregor czrodziej i Matka Katy McGregor weterynarz.

Cechy charakteru: (UWAGA!]  Nicolas jest bardzo przebiegły i sprytny, Ale woli to wykorzystywać w złych celach takich jak dokuczanie innym ludziom. Jest też bardzo przyjacielski ale tylko w stosunkach z dziećmi z czysta krwią. Jest też bardzo uprzejmy i miły w stosunku do ludzi którzy równie go szanują.
Wygląd postaci: Nicolas lubi chodzić w mrocznym stylu. Ma długie czarne włosy i zielone oczy. Jego ulubione kolory to zielony i czarny. Nicolas ma ok 1,60 m wzrostu i jest szczupły ale przypakowany ponieważ uprawia dużo sportów. Ma szczupłe rysy twarzy i dużo małych piegów które podkreślają jego twarz.
Historia postaci: Tak jak wczesniej wspominałem Nicolas urodził się w Londynie o godzinie 5:50, był również pierwszym dzieckiem w rodzinie McGregorów, jego rodzice bardzo się cieszyli dzieckiem ponieważ, bardzo się starali o dziecko. Od urodzenia bardzo wykazywał różne dziwne umiejętności ale rodzice nie chcieli mu niczego mówić, że jest czarodziejem.Wykazywał różne umiejetności czyli na przykład w wieku 4 lat jego Ojciec upuścił jego urodzinowy tort a gdy, ten tort już miał upaść Nicolas sprawił że, tort nie spadł tylko zatrzymał się w powietrzu.Niestety nie był bardzo towarzyski w młodych latach bo kolegował się tylko z ulubioną paczką znajomych dzieci czyli sąsiadów. Gdy miał już 10 lat jego rodzice powiedzieli mu o tym i  że jest czarodziejem i dali List z Hogwartu, a on ku zaskoczeniu krzyknął : -Wiedziałem!!!!!!, bardzo się ucieszył kiedy rodzice powiedzieli że za rok pojedzie do specjalnej szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwartu. Rok później gdy już przyszedł czas na Hogwart, jego rodzice zabrali go na ulice pokątną gdzie dostał Różdżkę, Kota którego nazwał Rast, i pierwszą miotłę Imbusa 2000. Potem zdziwiony pojechał z rodzicami na dworzec King's Cross, gdy dotarli juz na dworzec i rodzice kazali mu przejść przez ścianę zdziwiony wbiegł w ścianę i Magia się zaczęła gdy przniósł sie na peron 9 3/4. Pożegnał się z rodzicami pojechał pociągiem do Hogwartu.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegi, i drollercastera Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiscie, bardzo uważnie każdy punkt!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Historia, cechy charakteru i wygląd do rozwinięcia.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]
Awruk
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016

#3
Verteo napisał(a): (20.08.2016 22:03)
Historia, cechy charakteru i wygląd do rozwinięcia.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]

Poprawione Smile
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Brak wzmianki o otrzymaniu listu z Hogwartu.
Nie wydaje zgody na 100% czystości krwi. Max 50%.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]
Awruk
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2016

#5
Verteo napisał(a): (21.08.2016 12:26)Brak wzmianki o otrzymaniu listu z Hogwartu.
Nie wydaje zgody na 100% czystości krwi. Max 50%.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]

Zedytowane
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#6
50% to nie czysta krew.
Zaakceptowane
Aby otrzymać range, poproś o nią na /helpop wysyłając link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.