Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MasterKREJZI
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2016

#1
Imię i nazwisko: James Wood
Miejsce urodzenia:Brighton , Anglia
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Miły chłopak , Mądry , koleżeński , chłopak jest odważny i boi się mało rzeczy  , jest też zwinny , Bardzo ciekawski , interesuje się magią i quidditchem , czasami zachowuje się dziwnie i źle , w dzieciństwie miał mało przyjaciół lecz zawsze był według nich lojalny .
Wygląd postaci: Błękitne oczy , Brązowe włosy , Czerwona bluza , Ciemne spodnie , Czerwone buty , Biała koszula , nie widać u niego ust ,
Historia postaci: W wieku 3 lat umarła mu matka . Po jej śmierci całą rodzina stała się samotna . Nie mieli już przyjaciół . Rok po jej śmierci rodzina zbankrutowała i zostało im tylko mieszek pieniędzy , klucz i różdżkę . Gdy chłopak miał 6,5 lat umarł jego ojciec . James musiał się sprowadzić do dziadków , którzy byli mugolami  , ale wiedzieli o talencie wnuka . W jego 9 urodziny prezenty zaczęły się unosić w górę i się same rozpakowały . Dziadkowie Jamesa mieli schowany list od jego rodziców którzy im zostawili mieszek i klucz . Gdy James wyruszył na ulicę Pokątną , dziadkowie dali mu mieszek z pieniędzmi na różdżkę , kociołek , zwierzaka i czarną szatę . Podarowali mu też klucz do skrytki w banku Gringotta . Potem poszedł do King Croos na peron 9 i 3/4 . Wsiadł w pociąg i pojechał do Hogwartu Szkoły Magii i Czarodziejstwa .

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału na YouTube : Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Istnieje już ród White, albo poproś o zgodę o dołączenie, lub zmień nazwisko.

Wygląd, charakter no i historia do rozbudowy. Od tego jak to wykonasz będzie zależała czystość krwi.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]

MasterKREJZI
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2016

#3
Verteo już poprawiłem podanie . Mam nadzieje , że dobrze .
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Przepraszam, że tyle czekałeś na moją odpowiedź.
Zatem...
ZAAKCEPTOWANE
Aby otrzymać range, poproś o nią na /helpop wysyłając link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.