Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
wojtazXD
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Tom Greenwood
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 75
Cechy charakteru: dużo przyjaciól słuchanie nauczycieli sportowiec bardziej lubi czytać,interesuje się magią sprytny szybki nie bojący się
 ,lubiący nauczycieli,zawsze uśmiechnięty, poszukiwacz wielkich przygód

Wygląd postaci: czarne okulary,czerwono pomarańczowo zółta szata,czarne spodnie,czarne buty,czarna koszulka,oczy koloru zielonego biało skóry,pieprzyk na ręce
Historia postaci: Rodzice Toma wiedzieli że jest czarodziejem lecz on tego nie wiedział pewnego dnia bratu Toma stała się prawie krzywda,brat Toma spadł prawie z balkonu lecz Tom wyciągnął ręce z kieszeni  pochylił   nad głową Brata i położył go na ziemie jego rodzice zobaczyli to i potem Opowiadali mu o tym że za 2 dni skończy 11 lat i pojedzie się uczyć w Hogwarcie

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:dowiedziałem się od kumpla

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? :tak przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
wojtazXD
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2016
0
#2
przepraszam za brak spacji ale zapomniałem o tym Tongue
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
Wstrzymane, co powiesz na jakieś bardziej ambitne nazwisko niż Green? Już ciekawiej brzmi Greenston czy coś takiego. Nie lubię podań które są napisane w taki sposób że troszkę jest normalnym tekstem, a reszta pogrubiona, możesz to dla mnie zmienić i zrobić żeby tylko punkty podania były pogrubione, a reszta zapisana normalnie? Smile Rozbuduj również znacznie charakter postaci oraz wygląd, a co do historii to napisz najważniejsze momenty takie jak: Narodziny, relacje z przyjaciółmi oraz rodziną, moment ujawnienia mocy magicznej oraz dostanie listu z Hogwartu w wieku 11 lat. Popraw to podanie, a nie rób nowego.. A o poprawie poinformuj mnie przez napisanie tutaj coś w stylu "Gotowe". Miłej poprawy podania Smile
wojtazXD
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Wrz 2016
0
#4
już Poprawione Smile

jeżeli bym musiał jeszcze raz poprawić prosze mi napisać Smile
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#5
Szału nie ma, ale jest ok..

Podanie zostało zaakceptowane, wędrujesz do Hufflepuff!

Zgłoś się na helpop podając tam dane swojej postaci (imie, nazwisko i dom oraz dając link do tego podania) 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.