Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Haru-san
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Christoper Chrams.
Miejsce urodzenia: Anglia (Londyn)
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Cóż moja postać zawsze mówi do póki nie spróbujemy nigdy się nie dowiemy, ale jak najpewniej inni potrafi zachować najzdrowszy rozsądek gdy chodzi o przyjaciół czy życie bliskich, nie można go nazwać silnym czarodziejem czy mazgajem, można powiedzieć że raz się zachowa jak facet a raz jak kobieta i ucieknie i się schowa w kącie poprzez strach, ale potrafi zachować zimną krew kiedy potrzeba i potrafi dzielnie wyjść czele zadaniu.


Wygląd postaci: Moja postać posiada średniej długości włosy dosięgające do szyi, kolor włosów jest czarny jak smoła, na pierwszy rzut oka można zaobserwować czarne oczy u mojej postaci ale jak się przyjrzysz z bliska możesz zobaczyć oliwkowe głębokie oczy, moja postać będzie się cechować laleczkowa nieskazitelną skórą, najczęściej będzie ubierała koszulkę czarną i długie spodnie, ale nie raz w upalne dni można zaobserwować u niego czarne krótkie spodenki.

Historia postaci: Jak miałem pięć lat z moimi rodzicami wszystko było w porządku, jako że każdy musiał dorastać moi rodzice zaczęli się zmieniać, panicznie próbowali coś ukryć, próbowałem to odkryć bez skutku, zawsze jak myszkowałem w gabinecie mojego ojca jako że on doskonale wiedział że przy wieku 11 lat chłopca czy dziewczynki zostaje wysłany list z Szkoły dla Czarodziejów, Ojciec jakoś tego nie pragnął żeby był powiązany z magią, chciał wieść spokojne życie ze swoim synem i żoną, jako że zawsze lubiłem patrzeć na listy Ojca raz się natknąłem na list z jakiejś szkoły dla Czarodzieja, myślałem że to jakiś żart, ale jako że Ojca dużo namawiałem wreszcie przestał ukrywać prawdę i zaczął mi wyjaśniać o chodzi z tym całym listem.

Tata - Synu, pamiętasz jak podpaliłeś komin z gniewu?

- Odpowiedziałem zmieszany że tak, ojciec mi odpowiedział że to przejaw magii w jego ciele.

Jako że doskonale było wszystko ślicznie opisane w liście od szkoły wiedziałem gdzie się udać i gdzie mam wejść, jako że zawsze przeczytywałem i robiłem ostrożnie obserwowałem otoczenie doskonale żeby nie wyjść na głupka jakby była to fałszywa wiadomość, aż w końcu zaobserwowałem kogoś kto wszedł przez ścianę jako że po tym co zaobserwowałem się wachałem wejść ale w końcu ktoś mnie namówił i poprowadził do samego końca.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się o serwerze bardzo dawno temu, ale jako że miałem za słaby komputer musiałem poczekać aż dostanę nowy.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? - Przeczytałem.[Obrazek: itachi_uchiha_by_clairestryfe-d5jh0lf.jpg] (Wygląd dokładniejszy widać na zdjęciu)

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Aby otrzymać rangę podaj link do podania na /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.