Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
groszek56
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Tomas Smith
Miejsce urodzenia: Anglia,Liverpool
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Nerwowa,Szczera,Przyjacielska,Sprytna,Pomysłowa,Spontaniczna,Ambitna,Zazdrosna,Konsekwentna,Cierpliwa
Wygląd postaci:Czarne krótkie włosy,niebieskie oczy,wzrost 176 cm,ciemny odcień skóry
Historia postaci:Moja matka była czarodziejka która pracowała w barze w Hogsmeade .Gdy skończyła Hogwart nigdzie nie mogła się odnaleźć wiec swoje powołanie znalazła właśnie tam.Coraz częściej myślała nad wróceniem do Liverpoolu z którego pochodzi.Kiedy w końcu się przekonała i wróciła to poznała ojca.Owocem tej znajomości byłem ja.Matka zawsze była szczera co odziedziczyłem po niej kiedy się poznali powiedziała mu o tym kim jest.Ojciec był zszokowany lecz to nie zmieniło jego uczuć do mojej matki.Byłem jakby to powiedzieć urwisem,dużo broiłem przez moje pomysły ale zawsze uczyłem się na błędach.Gdy miałem 8 lat dowiedziałem się że gdy będę miał 11 lat zacznę uczęszczać do Hogwartu .Zawsze czułem ze jestem inny niż moi rówieśnicy, z tej wiadomości byłem bardzo szczęśliwy.Gdy pierwszy raz postawiłem nogę na ulicy pokątnej poczułem to że jestem czarodziejem zwiedzałem ten magiczny zakątek pełen tajemnic.Teraz pora na Hogwart miejsce gdzie odnajdę samego siebie. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Od znajomych którzy grali kiedyś grali na tym serwerze. 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak raz a z pełnym skupieniem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Podanie zaakceptowane.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.