Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Nikusia
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Wiktoria  Anders
Miejsce urodzenia: Oxford
Status krwi: 25% Mugoloak
Cechy charakteru: Jestem osobą spokojną, ale czasami potrafię być wybuchowa. Lubie poznawać nowe osoby.Jestem szczera, trochę  nie śmiała.
Wygląd postaci:  Jestem szatynką.Cerę mam jasną. Koloru oczu jest brązowy. Nosi szkła konaktowe. Chodzi obrana zazwyczaj na jasno. Zazwyczaj są to bluzki z krótkim rękawem i spódnice  dzinsowe Czasami zadarzają się ciemne kolory.
Historia postaci:  Urodziłam się w szpitalu Mugolskim Oxfordzie.Jestem  1  córką,a zarazem 3 dziedzkiem moich rodziców. Cieszyli się ze swoich narodzin, ponieważ mam 2 starszych braci, którzy aktualnie uczęczesczaja do hogwartu. Pewnego dnia dostałam list że jestem przyjęta do Hogwartu. Bardzo się z tego ucieszyłam i odrazu postnowiłam zrobić wszystkie potrzebne zakupy i wyjechać do hogwarutu.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:  Nick na forum: mateuszwwl | Nick w grze: Jedi1337

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Podanie zaakceptowane.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.