Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
didi110010
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Oliver Horn
Miejsce urodzenia: Anglia 
Status krwi:50%
Cechy charakteru:Oliver jest pogodnym chłopcem. Na jego twarzy gości uśmiech. Jest bardzo dobrym dzieckiem , chętnie pomaga rodzicom i bawi się z młodszym bratem. Oliver jest mądrym i zdolnym chłopcem, jego zainteresowania są różnorodne. Najbardziej interesuje się przyrodą. Nie jest obojętny na piękno przyrody.
Wygląd postaci:Oliver jest wysokim, szczupłym chłopcem. Ma duże zielone oczy, harmonizujące z jego cerą. Zauważyć w nich można iskierki wesołości lub błyski gniewu, gdy dzieje się coś złego. Zgrabny nos i usta często uśmiechnięte dopełniają reszty portretu.
Historia postaci: Oliver urodził się w Londynie 13.10.2043 jako pierworodny syn Lucy i Petera Horn. Od urodzenia zbliżały się do niego małe zwierzątka: owady i ptaki. Jako 5-latek bawiąc się na łące znalazł rannego zająca.Gdy wziął go na ręce zajączek ozdrowiał. Mając 11 lat otrzymał list do Hogwartu w którym zapraszano go do szkoły magii i czarodziejstwa, ze względu na posiadany dar.[b] Wizyta na ulicy Pokątnej  zaskoczyła Olivera bo nie wiedział co ma zrobić, ale zapytał się pana w czarnym kapeluszu i ten mu wytłumaczył, że trzeba wejść do baru i pytać dalej. Kiedy zaopatrzył się we wszystkie potrzebne rzeczy, udał się do King's Cross. Zobaczył innych czarodziejów, udał się za nimi i wszedł na peron 9 i 3/4.W ten sposób pojechał do Hogwartu.[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: z reklamy.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję: 3 dni, 3 szanse;
1. Na serwerze mamy obecnie rok 2054, więc Twoja postać urodziła się w 2043, nie 2020.
2. Wątpię w to, że rozumie mowę zwierząt. No, chyba, że masz na to zgodę (choć sam nie wiem czy na takie umiejętności administracja wydaje zgody)
3. List z Hogwartu dostaje się w wieku 11 lat, nie sześciu.
4. Dodaj w historii część o wizycie na Ulicy Pokątnej oraz King's Cross.
Wątek należy edytować i poinformować mnie o edycji, pisząc TUTAJ "Poprawiłem". 
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#3
Wstrzymuję: 3 dni, 2 szanse:
Otrzymałem na PW wiadomość informującą mnie o tym, że podanie zostało poprawione - a nic nie zostało nawet ruszone. Proszę o poprawę wyżej wymienionych kwestii; w przeciwnym wypadku będę zmuszony odrzucić podanie.
didi110010
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Gru 2015

#4
Dopisałem!!!
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#5
Wstrzymane: 3 dni, ostatnia szansa;
Nie czytasz uważnie. Popraw jeszcze:

1. List z Hogwartu otrzymuje się w wieku 11, nie 6 lat!
2. Usuń to, że rozumie mowę zwierząt, bo coś takiego jest niemożliwe.
didi110010
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 4
Gru 2015

#6
Już zrobiłem.
Joanne
Czarodziej




Posty: 185
Tematy: 11
Paż 2016
85
Ravenclaw
#7
Po tym jak piszesz, można zauważyć, że masz bardzo fajny słowotok i czyta się to naprawdę fajnie, dlatego też może powinienem żądać od Ciebie czegoś więcej, ale no, niech już Ci będzie.
Zaakceptowane;
[Obrazek: huf.png]
[Będąc na serwerze wpisz,]
Kod:
/helpop https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11191



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.