Witaj!

[Hachi] Skoro wszyscy to i ja
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#21
MrMajamiPL napisał(a): (23.06.2017 16:23)Jakie jest twoje ulubione anime i dlaczego jest nim One Piece?

Jakie jest moje ulubione anime i dlaczego nie jest nim One Piece?
Nie mogę powiedzieć, które jest moim ulubionym, gdyż obejrzałam ich już naprawdę wiele. W mojej pamięci zazwyczaj zostają tak zwane anime movie, bo najprzyjemniej mi się je ogląda. Nie jestem osobą, która ciągle ogląda seriale jak i również kilkudziesięcioodcinkowe anime, o nie. Nie mam na to chęci.
Chociaż... Jest jedno anime, moje ulubione, a jest nim Orange. Bardzo spodobał mi się motyw z mieszaniem w czasie. Nie będę pisać, dlaczego aż tak mi się spodobało, gdyż nie chcę nikomu zarzucić spoilerem. Po prostu zapraszam do obejrzenia.
BellaLavrence
Czarodziej




Posty: 304
Tematy: 13
Gru 2014
121
Slytherin
#22
Masz ulubiona teorie spiskowa?
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#23
Sory KidMod Hachi ale musze
Czemu zadałaś mi pytania o 6:54?
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#24
Mr_Gibster napisał(a): (01.07.2017 15:59)
Sory KidMod Hachi ale musze
Czemu zadałaś mi pytania o 6:54?

nie mogłam spać Sad
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#25
BellaLavrence napisał(a): (30.06.2017 23:36)Masz ulubiona teorie spiskowa?
nie posiadam niestety

@ref, bo wszyscy to robia
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#26
serio interesujesz się gałą czy tylko udajesz? jeśli to pierwsze to czemu??????
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#27
Aviron napisał(a): (19.10.2017 15:53)serio interesujesz się gałą czy tylko udajesz? jeśli to pierwsze to czemu??????

Nie mam po co udawać głupolu, bo to nie ma najmniejszego sensu. wiem, że baba to niby wiesz, ooo ona tylko robi to dla atencji i tak dalej, ale moja przygoda z GAŁĄ zaczęła się w czerwcu 2016, gdy rozpoczęło się EURO 2016.
Wciągnęła mnie w to moja przyjaciółka, która w piłce nożnej siedzi już kilka lat, no i zaczęłam oglądać. Obejrzałam większość z tych meczów. Interesuję się sportem, już tak od kilku lat(siatkówka przykładowo, kiedyś wiązałam z tym przyszłość, ale no cóż, plany się zmieniły). Pzykładowo potrafiłam siedzieć cały dzień przed telewizorem oglądając wszystkie zawody, jakie występowały na Igrzyskach Olimpijskich w 2016.
Tuż po euro zaczęłam interesować się niemieckimi klubami, jak i piłkarzami. Do dzisiaj śledzę poczynania Borussii Dortmund, Bayernu Monachium jak i z inicjatywy Kitera, Arsenalu. Szczerze mówiąc to naprawdę wciągnęłam się w to i nie jest to tak, że o hurrr durrr ja wam pokażę, że baba to ona niby się zna, ale nie.
Zresztą, z Kiterem zazwyczaj oglądaliśmy, gdy był u mnie mecze Ekstraklasy, która dla mnie jest po prostu śmieszna. Tak to siedzę jedynie w Bundeslidze, jak i również Premier League.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#28
co porabiasz w wolnym czasie?
Wolisz taniec czy śpiew?
Od kiedy jesteś moderatorem Hapla?
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#29
Juliax napisał(a): (19.10.2017 20:22)co porabiasz w wolnym czasie?
Wolisz taniec czy śpiew?
Od kiedy jesteś moderatorem Hapla?

W wolnym czasie to ja robię wiele rzeczy, ale nie są jakieś wyszukane. Zazwyczaj to przesiaduję na teamspeaku, rozmawiając ze znajomymi, gram oczywiście na haplu, bo co innego, słucham muzyki, czasami coś sobie pośpiewam. Lubię też popykać w osu! za co mnie wyzywają *płacze*
Wolę śpiew, nie potrafię tańczyć
Od kiedy jestem moderatorką... DOBRE PYTANIE
ALE MOŻE PRZEJDŹMY DALEJ
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#30
1. Nie płacz
2. Hej!
3. Zagramy w lola kiedyś?
4. Albo w gta?
5. Chodz się poboksować
6. Bocian cie z nieba wziol?
7. Chory jestem, wyleczysz mnie?
8.  *kaszle*
9. Ide spać.
10. Jaki masz model telefonu?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 3 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.