Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
Gaben500
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2016
0
#1
Star 
Imię i nazwisko:
Adam Johansen
Data i miejsce urodzenia:
25 grudnia **20 haplowych lat temu** ; Ottery.
Status krwi: 100%
Historia postaci:
Narodzenie Adama:
Kiedy Elizabeth jechała z mężem swoim Michaelem do szpitala powiedziała kilka słów
- Jak myslisz jaka będzie płeć naszego dziecka?
- Hmm pewnie dziewczynka a ty na co stawiasz kogo urodzisz Adama czy Alice?
- Moim zdaniem to Adama ładne nawet imię jak na chłopca.
Kiedy dojechali szybko weszli do szpitala a lekarz powiedział jej aby poszła na salę operacyjną.
Kiedy Elizabeth weszła do sali szybko położyła się na łóżku i kilka minut i minęło i urodził się Adam.
Życie przed hogwartem
Adam po narodzinach pojechał z mamą i tatą do domu który był w Ottery.W jego rodzinie każdy był czarodziejem.Bardzo fajnym był dzieckiem nie posiadał rodzeństwa.Kiedy skończył 5 lat ukazała się jego magiczna moc mały przedmiot zaczął lewitować w powietrzu.A kiedy skończył 7 lat ojciec nauczył go latać na miotle.Więc nadszedł wkońcu czas i Adam dostał list od Hogwartu z informacją że Adam został przyjęty do hogwartu,Szkoły magii i czarodziejstwa.Adam się ucieszył i po woli zaczął się pakować do szkoły.W końcu pożegnał się z matką i poszedł z ojcem na zakupy na pokątnej.Pojechali na Pokątną i kupili tam rzeczy potrzebne to szkoły m.in.różdżkę i czarną szatę.
Po zakupach poszli na stację King's Cross na peron 9 i 3/4.Adam ujrzał pociąg,pożegnał się z ojcem i wsiadł do pociągu.
Lata szkolne
Kiedy Adam został przydzielony do swojego domu usiadł do stołu i wysłuchał dyrektora.Kiedy pan dyrektor skończył omawiać różne sprawy wszyscy udali się do swoich dormitoriów.Adam jedyny nie mógł spać gdyż bardzo się cieszył że trafił do hogwartu.Nikogo nie robił sobie za wroga.Poznał przy tym dużo przyjaciół lubił hogwart.I własnie tak minęło mu szybko jego 7 lat w hogwarcie.
Dorosłe życie
Kiedy skończył 18 lat spotkał kilku starych przyjaciół z lat szkolnych.Miał bardzo fajną pracę ale nie wiadomo jaką.
Wygląd postaci: Hmm jak Adam może wyglądać?Na pewno nie jest niski ma ok.180 cm wzrostu.Oczywiscie nie można zapomnieć o tym że Adam jest dobrze zbudowany i jest szczupły.Waży ok.55 kg.Jego twarz nie jest za duża ani za mała.Ma brązowe włosy postawione na żel.Oczy ma koloru zielonego a usta są dosyć małe.Hmm co do ubrania w co Adam lubi się ubierać?Napewno jest to koszulka z domami w hogwarcie i z napisami różnymi i wzorkami.Jego ręce również są chude,ale oczywiscie nie widać kosci.Adam zakłada czarne bądź niebieskie jeansy.Buty to zazwyczaj czarne trampki z białymi sznurówkami bądź czerwone trampki z białymi sznurówkami.Na ramieniu ma różne odznaki z lat szkolnych.Ma laskę o którą się od czasu do czasu opiera.
Cechy charakteru: Hmm jaki Adam może być?Na pewno da się z nim szybko za przyjaźnić.Oj jest pamiętliwy jak cos mu zrobisz złego to on przez połowę swojego życia będzie odwrócony do ciebie chyba że go bardzo grzecznie przeprosisz ale to musi namysleć się czy mu wybaczy.Jest od czasu do czasu zły na cały swiat ale to jest spowodowane że wstał "lewą" nogą.Uwielbia spędzać czas wolny z przyjaciółmi.Bardzo rzadko choruje.Hmmm czy Adamowi można zwrócić uwagę?Oczywiscie przyjmuje to do wiadomosci i zawsze przyrzeka że już to nigdy się nie powtórzy.Jego hobby jest deportacja i latanie na miotle.Nie używa magii na młodych czarodziejach chyba że oni również użyją na nim magii ale to nigdy nie jest silne zaklęcie jest to zaklęcie poziomu klasy 1-3.Uwielbia swięta i dłuższe przerwy ale oprócz tego oczywiscie lubi chodzić do pracy.Jest oczywiscie oprócz tych cech mądry i sprawiedliwy wobec innych.

Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia – Z
Eliksiry – T
Historia Magii – T
Językoznawstwo – O
Latanie – N
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Smokologia – O
Starożytne Runy – O
Transmutacja – T
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – T

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Od kolegi na facebook'u.
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC jest to chat poswięcony naszym postaciom w tym chacie wypowiadają się nasze postacie przykład:
Czesc Adam idziemy dzisiaj na numerologie na 19.00?
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC jest chat poswięcony nam czyli ludziom przed komputerem i my się wypowiadamy nie nasza postać zapisujemy te wiadomosci za pomocą nawiadów () przykład:
(Czesc kubek14 o której jutro będziesz na serwerze?)
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
A: Adam
M:Mama
An:Anna


M: Adam zrobisz jedną rzecz z Anną?
A: Jaką?
M:Posprzątaj strych mogłabym ciebie o to prosić? 
A:Oczywiscie
*Adam poszedł szybko do pokoju Anny*
A:Witaj Anna czy mogłabys ze mną posptrzątać strych gdyż mnie mama prosi o to.
An:Oczywiscie.
*Adam i Anna poszli po wszystkie szmatki i rzeczy potrzebne do sprzątania a zaraz potem weszli po drabinie wchodząc na strych*
A:Hmm.. to jak?Ja trochę prawą a ty trochę lewą a po 5 minutach zmiana?
An:Ok.
*Adam wziął szmatkę i zaczął scierać kusz z mebli*
A:Hmm jak tam wczoraj na zakupach co tam kupiłas?
An:Żywnosc i prezent dla ciebie.
A:To fajnie kiedy będą moje urodziny otworze go.Nie mogę się doczekać.
*Adam otworzył jedną skrzynie i zobaczył stary nóż ojca*
An:Co to?
A:Oczywiscie zabawki mojego ojca czyli narzędzia kuchenne i takie inne pewie używane były ok.10-20 lat temu.*zamknął skrzynię z nożem*
An:A tak wogóle kupiłes mi cos na gwiazdkę?
A:Oczywiscie.Dobra minęło 5 minut zmiana.
*Anna i Adam zmienili się miejscami pracy*
*Adam zobaczywszy na końcu odznakę i zdjęcie zaczął sobie przypominać*
An:Co to?
A:To pamiątki z czasów szkolnych.
An:Ahh to były czasy co nie?
A:Tak.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak przeczytałem regulamin.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Podanie na dorosłego można złożyć mając już postać ucznia. Posiadasz? Screen ze zgodą na mk tu lub na priv.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#3
[Obrazek: V1j6jfN.png]

Jakoś wyjaśnisz to powiązanie IP?
Gaben500
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2016
0
#4
Lol ja sie 1 raz zarejestrowałem na tym forum.

iLavender napisał(a): (20.12.2016 20:37)Podanie na dorosłego można złożyć mając już postać ucznia. Posiadasz? Screen ze zgodą na mk tu lub na priv.

A to trzeba mieć uczniaka.Nie posiadam uczniaka.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#5
Nie zgrywaj głupiego. Skoro jest identyczne IP to znaczy że to ty...
Gaben500
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2016
0
#6
Boże nie możesz tego odrzucić i po prostu?
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#7
Proszę bardzo. Odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.