Witaj!

Podanie na pielęgniarza.
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Isaac Wynne
Wiek: 25 lat.
Miejsce urodzenia: Klinika Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga w Londynie.
Wykształcenie: Ukończony Hogwart, Ukończona Rosyjska Akademia Magiczna na kierunku transmutacji, Szkolenia Aurorskie.
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrektora przylatuje biała sowa z listem w dziobie.**
Droga Pani Dyrektor White,
mimo iż jestem osobą młodą, bez żadnych kwalifikacji pedagogicznych czy innych rzeczy uprawniających mnie do pracy z dziećmi, sądzę, że będę godną osobą na tą posadę. Ukończyłem Hogwart w domu Roweny Ravenclaw, a tym samym w latach 2050-2052 studiowałem transmutacje na Rosyjskiej Akademii Magicznej. Po powrocie do kraju, osiedliłem się w Dolinie Godryka. Dobrą odskocznią od normalnego życia byłaby praca w pańskiej placówce. Uważam tą szkołę jako swój drugi dom, w którym się wychowałem i wyrosłem na godnego obywatela magicznego społeczeństwa.
W młodości odbyłem szkolenie aurorskie, a tym samym zdałem tamtejsze egzaminy, dzięki czemu przez krótki okres czasu zostałem aurorem. Zrezygnowałem z uwagi na studia w innym kraju, ale owej decyzji nie żałuję. Mój profil, był związany głównie z transmutacją, ale poświęcałem także czas na zajęcia z Zielarstwa i Eliksirów, dlatego mam szczerą nadzieję, że z tą posadą dam sobie radę.
Organizowałem wraz z paroma osobami, obóz dla dzieci, gdzie byłem wychowawcą. Pracowałem w departamencie magicznych gier i sportów, departamencie skarbu magicznego, jak i teraz pracuję w ministerstwie. Mimo to chciałbym pomagać innym, a sama posada pielęgniarza pozwoli mi się rozwijać w wielu dziedzinach.

Z Poważaniem
Isaac Wynne
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy:

Elikisry - PO
OPCM - Z
Tranmutacja - PO
Wróżbiarstwo - Z
Zaklęcia i Uroki - PO
Zielarstwo - Z

OWUTEMy:

Eliksiry – Z
OPCM - PO
Transmutacja – W
Wróżbiastwo – Z
Zaklęcia i Uroki – PO

[OOC]
Nick w grze: Chonsu
Czy masz jeszcze inne konta?: Oczywiście.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Uczyłem tutaj, zielarstwa, historii magii i mugoloznawstwa. Myślę, że jednak takie doświadczenie wystarczy.
Argumentacja OOC: Otóż, przez pewien czas, było coś takiego jak końcówka semestru. Musiałem zrezygnować z nauczyciela, bo niestety technikum do którego uczęszczam posiada wysoki poziom, przez co nie mogłem sobie pozwolić na dużo gry. Mimo to, pierwszy semestr za mną, a tym samym mam więcej czasu, który w jakiś sposób wypadałoby spożytkować. Postać pielęgniarza, nie będzie wymagała takiej ilości czasu, jak nauczyciela, a teraz będę wiedział, kiedy będę mógł sobie pozwolić na więcej czasu na grę.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
@Zmiana.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#3
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Isaacu,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na Pielęgniarza, zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować pomysły na prowadzenie skrzydła szpitalnego, zakończone kursy oraz kierunki szkół wyższych oraz nie zapomnieć głowy, gdyż wiedza z magomedycyny zostanie również sprawdzona.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.