Witaj!

[Problem]
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#1
Specyfikacja techniczna komputera: Windows 7 home premium
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Włączam se launcher hapel niesie mnie na SKlauncher pisze tam w prawym dolnym rogu ,,Ready to play Minecraft Hapel" klikam play i niesie mnie na Game output. 
Screeny: http://imgur.com/6llE38o
Treść błędu: nie ma treści. jest pusto.

Jeśli wchodze na profile MadziaTFM to normalnie wchodze do minecraft ale nie pisze tam hapel.pl. Jeśli wchodze na profile Hapel to pokazuje to co w opisie problemu. A teraz wystąpił błąd pisze w nim tak: Z jakiegoś powodu nie udało się ustawić profilu w twoim launcherze, spróbuj uruchomić updater jeszcze raz. Jeżeli problem dalej będzie występował będziesz musiał(a) zrobić to ręcznie. Szczegóły znajdziesz w temacie Launcher na forum. 
Jeśli klikne show details pisze coś takiego:
org.json.JSONException: A JSONObject text must begin with '{' at 1 [character 2 line 1]

at org.json.JSONTokener.syntaxError(JSONTokener.java:451)
at org.json.JSONObject.(JSONObject.java:195)
at pl.hapel.updater.Updater.updateLauncherJson(Updater.java:409)
at pl.hapel.updater.Updater.lambda$null$11(Updater.java:192)
at com.sun.javafx.application.PlatformImpl.lambda$runAndWait$175(PlatformImpl.java:326)
at com.sun.javafx.application.PlatformImpl.lambda$null$173(PlatformImpl.java:295)
at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
at com.sun.javafx.application.PlatformImpl.lambda$runLater$174(PlatformImpl.java:294)
at com.sun.glass.ui.InvokeLaterDispatcher$Future.run(InvokeLaterDispatcher.java:95)
at com.sun.glass.ui.win.WinApplication._runLoop(Native Method)
at com.sun.glass.ui.win.WinApplication.lambda$null$148(WinApplication.java:191)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)



Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.

Ciekawe kiedy wejde na serwer Confused
Raczej nigdy.

A teraz pojawiło się coś takiego w Game output:
error occurred during initialization of VM

Unable to allocate 65536KB bitmaps for parallel garbage collection for the requested 2097152KB heap.


A teraz przez cały czas gdy włączam launcher pisze:
 Error: Could not create the Java virtual Machine.
Error: A fatal exception has ocurred. Program will exit.

I wtedy pojawia się ten błąd wyżej
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Naciśnij  "Edit Profile" i wybierz "release hapel", kliknij Save Profile i Play.
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#3
Blusimusic napisał(a): (05.01.2017 21:44)Naciśnij  "Edit Profile" i wybierz "release hapel", kliknij Save Profile i Play.

Niestety to samo.

I jak ja teraz wejde na serwer?
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#4
A, czekaj! otworzyło mi! ale co ja mam teraz zrobić? pokazało mi normalny minecraft i co teraz? Nie pisze Hapel.pl No cóż, nikt nie pomaga to niestety nie wejde na serwer.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.