Witaj!

[Problem] Nowa postać
mateusz555542
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 10
Kwi 2015
8
Hufflepuff
#1
Tak więc jestem tu starym graczem, i właśnie teraz przypomniało mi się o haplu, no i miałem wszystko podanie przyjęte i tak dalej, ale od dłuższego czasu tu nie grałem więc zapomniałem nick i hasło itd. chciałbym prosić o przydzielenie mi nowej postaci mam dowód czyli przyjęte podanie.
My to powinniśmy zawsze dostawac P, bo sam fakt ze przyszliśmy na egzamin jest powyżej oczekiwań.
SirDavid15
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 0
Sty 2017

#2
O hasło to musisz poprosić nowe administracje ale nick z podania na ucznia wynika że to jest Terry200
mateusz555542
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 10
Kwi 2015
8
Hufflepuff
#3
Wiem, bo czytałem ale to był inny nick bo czytalem zalogowalem sie na tym nicku i musialem od nowa tam sie zarejestrowac chodzi mi o to żeby dali mi range uczeń..
My to powinniśmy zawsze dostawac P, bo sam fakt ze przyszliśmy na egzamin jest powyżej oczekiwań.
David678
Azkaban




Posty: 201
Tematy: 16
Paż 2016
Gryffindor

#4
Mi się wydaje że musisz od nowa pisać podanie.A na dzisiejszym haplu podanie jest łatwiutkie to już nie jest już tamten serwer.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#5
1.Piszesz zgodę o nową postać, jako powód możesz podać to, że nie było cię x czasu.
2.Po otrzymanej zgodzie piszesz podanie na ucznia (dołączasz screen zgody)
3.Cieszysz się lagami na serwerze ;3
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#6
Wbij na jakimś koncie i daj link do podania, proste. W razie oszukania administracji otrzymasz czasową banicję na serwerze.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.