Witaj!

[Wróżbiarstwo] Podanie na nauczyciela
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#1
[IC]
Imię i nazwisko: William Granth
Wiek: 28
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel wróżbiarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrektorki przyleciała biała sówka, która pozostawiła na jej biurku kopertę z listem w środku**

Droga pani dyrektor.

Myślę, że jestem wystarczająco doświadczony, aby podjąć pracę w tej jakże prestiżowej szkole. Ukończyłem kurs pedagogiczny, co pozwoliło mi pracować w Akademii Magii Beauxbatons, więc z tym nie będzie problemu. Co do wróżbiarstwa, jest to mój przedmiot miłowany od pierwszej klasy w Hogwarcie. Bardzo się tym interesowałem i praktykowałem niektóre z technik. Mam również swoje pomysły, jak prowadzić lekcje. Przyznam, że jestem osobą spokojną i nie lubię podnosić swojego głosu, ale to nie znaczy, że dam sobie wejść na głowę uczniom. Mam również plan założyć mały notesik, w którym zapisywać będę plusiki, a kto zbierze ich odpowiednią liczbę dostanie dodatkową ocenę z aktywności. Tego typu pomysłów z czasem będę miał więcej, a na razie tyle myślę wystarczy.
Liczę na pozytywny odzew z Pani strony.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Powyżej Oczekiwań (Wróżbiarstwo)

[OOC]
Nick w grze: Adrienn
Czy masz jeszcze inne konta?: Nope.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na poprzednio prowadzonej postaci byłem kapitanem klubu wróżbiarstwa, więc wiedzę mam. Zaliczyłem również egzamin z wróżbiarstwa na ocenę Wybitny.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Startuję na tę posadę tuż po otrzymaniu postaci dorosłego. Również w OOC wróżbiarstwo mi się spodobało, więc pomyślałem sobie "Czemu nie?".  Dodam jeszcze, że mam ostatnio dość dużo wolnego czasu, więc z tym problemu na pewno nie będzie.

Nazwa Skype: adrienn.hapel
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Williamie,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczyciela Wróżbiarstwa, zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.