Witaj!

Podanie na Nauczyciela [Zielarstwo]
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#1
[IC]
**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała biała sowa z listem w dziobie zawierającym poniższe podanie**

Imię i nazwisko:
Daniel Richards Fox
Wiek:
18
Miejsce urodzenia:
Nowy York
Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart (Podstawowe)
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Od szóstej klasy zacząłem się bardziej interesować zielarstwem jak i marzeniem by w przyszłości nauczać. Więc związałem te rzeczy i pomyślałem, że zostanę nauczycielem zielarstwa. Jestem pracowitym oraz uczciwym człowiekiem, sama Pani o tym zapewne wie. Za pracowitość człowiek popłaca, więc planuje robić dodatkowe zadania oraz poprowadzenie lekcji w zamian za ocene oraz punkty dla domu. Zamierzam by na moich lekcjach uczniowie się nie nudzili, i chętnie angażowali się w odpowiedzi w zamian czym będe ich również nagradzał. Chce nauczyć młodych jak najlepiej umiem, w końcu to młodzi są nadzieją przyszłości. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty na rozmowę Kwalifikacyjną.
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy: PO
Owutemy: W
[OOC]

Nick w grze:
Daniello26
Czy masz jeszcze inne konta?:
Owszem
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Czasami zdarzało się prowadzić lekcje zastępcze
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Mam całkiem sporo czasu na grę nauczycielem. Mam zamiar by na moich lekcjach nie było tylko teorii ale również praktyka [Po coś ktoś zrobił te cieplarnie]. Napewno jako nauczyciel wprowadze na swoich lekcjach zadania dodatkowe oraz pod koniec roku możliwość poprowadzenia zajęć. Obiecuje, że będę sprawował odpowiedzialnie rolę nauczyciela. Tak jak wspomniałem wyżej, to od nauczyciela zależy ile uczeń zapamięta. Chciałbym więc spróbować swoich sił jako nauczyciel.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
**Przyleciała do Ciebie śnieżnobiała sowa, która trzymała w nóżkach kopertę z widocznym logo Hogwartu, a na dodatek zapieczętowana na odwrocie. W środku koperty znajduje się poniższa wiadomość/list napisany bardzo starannie oraz czytelnie.**

Drogi Danielu,
W odpowiedzi na twoje zgłoszenie na nauczyciela Zielarstwa zostajesz zaproszony do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na rozmowe kwalifikacyjną, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu wakacji. Na rozmowę kwalifikacyjną proszę przygotować proponowany program nauczania na zajęciach, zaświadczenia o zakończonych kursach i kierunkach na uczelniach wyższych oraz nie zapomnieć głowy i wiedzy z danej dziedziny, gdyż zostanie ona oczywiście sprawdzona. Dodatkowe materiały mogą pomóc w uzyskaniu posady.

Dyrekcja szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Stella White
Lorcan Procter



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.