Witaj!

[Problem]
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#1
Specyfikacja techniczna komputera: NVIDIA GeForce GTX 1070, Intel Core i7-6700 3.40GHz, 16GB RAM
Wersja systemu: x64
Opis problemu: Wczoraj pięknego albo może i nie dnia, nagle mi wywaliło Hapla. Albo ja go przypadkowo z iksowałem. Ale w każdym razie potem nagle zaczęły wyskakiwać nagle dziwne błędy, Game Output i SS błędu/crashu/jaktonazwać Javy podam poniżej.
Screeny: (SS'a nie zdołałem zrobic, bo póki co jeszcze mi taki błąd nie wyskoczył pisząc ten wątek, ale to było coś w tym stylu: "java se platform binary has stopped working". SS'a podeślę, jak mi ponownie to coś wyskoczy.)
Treść błędu: http://pastebin.com/qyJgMzFp
Dodam, że próbowałem też samemu to ogarnąć. Wywaliłem cały folder .minecraft  i na nowo zainstalowałem. wywaliłem każdą Jave, w sensie Java 7, Java 7 (nwm skąd te dwie, ale różne wersje xd), Java 8 i Java JRE, no i przy okazji wywaliłem zmienne z zmiennych środowiskowych (czyt. ppm. na komputer > Właściwości >Zaawansowane Ustawienia Systemu > Zmienne środowiskowe). No i zainstalowałem nową Jave 8, i nowego hapla jak wspomniałem, a problem dalej nie ustąpił. Nawet antywirusa odpalałem, ale to raczej problemu nie rozwiązało.

Przed założeniem tematu, przeczytałem FAQ launchera, i nie znalazłem rozwiązania swojego problemu.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#2
Odpal updatera
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#3
Kup lepszy komputer Wink
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#4
Mapi napisał(a): (25.01.2017 17:47)Odpal updatera
No odpalałem, jak wspominałem tu w wątku, robiłem reinstalle Hapla xd


GrubszyNizReka napisał(a): (25.01.2017 17:55)Kup lepszy komputer Wink
Ej panie, 6,5k na komputer nie starcza? XD

A tak po za tym
Mi się zdaje, że to coś problem ze sterownikami. Słyszałem, że nowe od NVIDII szfankują, na szczęście se ss'a zrobiłem starszej wersji której miałem, więc se downgrade zrobię po prostu i się spróbuje...

Oho, juhu, przywracanie poprzedniej wersji sterowników naprawiło problem. No to problem rozwiązany, samemu dałem radę, jestę dumny. Wątek można spokojnie zamknąć.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.