Witaj!

~Konkurs na nazwę oraz logo gazetki szkolnej
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
**Na tablicy ogłoszeń przed Wielką Salą obok ogłoszenia o naborze do gazetki szkolnej pojawiło się nowe ogłoszenie. Informacje zostały napisane na pergaminie dość czytelnie, a sama kartka została przypięta do tablicy czterema gwoździami; czyli gwoździe są wbite w rogach pergaminu**

[Obrazek: kvFYR.png]
[Obrazek: giphy.gif]
KONKURS
[Obrazek: kvFYR.png]

Drodzy uczniowie,
mam przyjemność ogłosić konkurs na nazwę oraz logo Gazetki Szkolnej. Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować logo gazetki oraz jej proponowaną przez Was nazwę i wysłać swoją pracę do opiekuna gazetki - Bruce'a Cromwella. Przede wszystkim będzie oceniana wasza kreatywność. Osoba, która zwycięży otrzyma 30 punktów dla swojego domu, nagrodę pieniężną w wysokości 100 galeonów oraz nagrodę rzeczową. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i powodzenia!

Podpisano:
[Obrazek: rW5715U.png]

~~~

[Out Of Character]
Zgłoszenia proszę wysyłać na moją skrzynkę prywatnych wiadomości na forum; ewentualnie osoby, które posiadają mojego Skype'a - mogą tam właśnie wysłać wspomniane wcześniej zgłoszenie. 
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#2
[Out Of Character]
Czas wysyłania prac jest do 22 lutego br.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#3
[Out Of Character]
Czas wysyłania prac minął.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#4
**Pojawiło się nowe ogłoszenie.**

Wyniki konkursu
~na logo oraz nazwę gazetki szkolnej~

Mam zaszczyt ogłosić, iż zwycięzcą konkursu został Leon Kellogg, uczeń domu Salazara Slytherina, wykonując poniższą pracę:
[Obrazek: V8TKs2L.png]
Za tą pracę otrzymuje 30 punktów dla swojego domu, a także nagrodę pieniężną w wysokości 100 galeonów oraz nagrodę rzeczową.

Dodatkowo pragnę nagrodzić Jennefer Woodroffe, uczennicę domu Salazara Slytherina 20 punktami dla jej domu, ze względu na wykonaną pracę:

[Obrazek: YF8nODX.jpg]
 
Gratulację dla obojgu uczniów!

Podpisano:
[Obrazek: rW5715U.png]
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.