Witaj!

Podanie na Nauczyciela HM
mateuszwwl
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 14
Wrz 2015
159
Ravenclaw
#1
[IC]
 
Imię i nazwisko: Matthew Anders Fox
Wiek: 19 lat
Miejsce urodzenia: Oxfordzka Klinika Główna ( dla Mugoli )
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Historii Magii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Szanowana Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
          
         Piszę tą korespondencje jako list motywacyjny o posadę nauczyciela Historii Magii w Hogwarcie, jednakże dlaczego właśnie ja powinienem nauczać tego przedmiotu w szkole?
          Od najmłodszych lat fascynowała mnie historia czarodziei, gdyż jestem mugolakiem, i było to dla mnie coś nowego. Szybko poznawałem nowe zagadnienie i bardzo dobrze oswoiłem się z terminami historycznymi. W mojej pracy jako dyrektor Dep. Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów, wymagam również znajomości Historii Magii, więc logicznym jest że ja również ją dobrze znam. Gdy zauważyłem w mediach magicznych, informacje iż posada, która wymaga znajomości mojego ukochanego przedmiotu jest wolna od razu postanowiłem spróbować sowich sił. Z charakteru jestem bardzo ambitnym typem człowieka, wiec jest to nie lada wyzwanie nauczać w Hogwarcie. Jednakże gdybym miał zaszczyt nauczać w szkole, nie tylko bym wykładał ‘’nudne” tematy, którymi chciałbym zaciekawić uczniów, zaś również prowadził bym z  nimi interakcje, poprzez różne koła historyczne, wycieczki poza szkole, bądź inne tego typu sprawy. Zdaje sobie również sprawę że są osoby, które sobie radzą lepiej i gorzej z, niektórych przedmiotów, więc dla takowych uczniów, którzy są gorsi z historii zaproponowałbym zajęcia dodatkowe, podczas których uzupełnimy braki, a dla innych będzie to np. czas do wszelakich popraw prac pisemnych lub ustnych.
        Mam nadzieje że moje podanie zyska aprobatę szanownej dyrekcji. Proszę o odzew po podjęciu decyzji, pozytywnej bądź też negatywnej.
 
Z wyrazami szacunku
Matthew Anders Fox
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Wybitny
OWUTEMy – Zadowalający
 
[OOC]
 
Nick w grze: Jedi1337
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak posiadam, lecz to drugie jest to konto stworzenia -  skrzata.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na samym Haplu nie uczyłem jeszcze żadnego przedmiotu. Jednakże nie chce niepotrzebnie reklamować innych treści, lecz nauczam HM w innych szkołach poza Haplem, w uniwersum HP ( wgląd do mojej kariery poza Hapelm, będzie do wglądu dyrekcji ) 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Poza faktem iż w OOC i IC kocham Historię  Magii, startuje na tą posadę dlatego iż mam wysokie aż wygórowane ambicje oraz nadal wolny czas, który chciałbym spożytkować w przyjemny sposób. Posiadam także z racji nauczania poza Haplem swój plan edukacyjny, wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami, który będę mógł pokazać dyrekcji, do ewentualnych ustaleń lub poprawek.  
Nazwa Skype: Dyrekcja powinna posiadać ( jednakże w razie gdyby nie: matwwl )
[img=0x200]https://media.giphy.com/media/kdMfU6X2mLVUA/giphy.gif[/img]
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#2
Dopuszczony do testu i rozmowy, zgłoś się do mnie na skype.

Wynik: 6/8.
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#3
[Obrazek: 200.gif#4]
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.