Witaj!

Podanie na Nauczyciela.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Dany Johansen

Wiek: 
36

Miejsce urodzenia:
Paryż

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart - Ravenclaw
Ukończone studia na kierunku Wróżbiarstwa, Numerologii i Historii Magii

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Numerologii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Szanowny dyrektorze,
Niedawno została ogłoszona rekrutacja na nauczyciela Numerologii, więc postanowiłem się zgłosić na to stanowisko. Znam ten przedmiot lepiej niż własną kieszeń, studiowałem go na Uniwersytecie, a w Hogwarcie otrzymywałem z niego same najlepsze oceny. W nauczaniu posiadam już dosyć duże doświadczenie, w Hogwarcie uczyłem przez pewien czas wróżbiarstwa oraz byłem bibliotekarzem. Chcę, aby uczniowie poznali ten przedmiot w całości oraz chcę pokazać im jaki ten przedmiot może być przydatny. Zamierzam prowadzić lekcje w ciekawy sposób, tak aby nikt się nie nudził oraz aby uczniowie mogli też wykazać swoją wiedzę. Żyję już na tym świecie około 40 lat, przez tyle czasu dużo się nauczyłem i wiele widziałem, myślę, że dzięki tej wiedzy poradzę sobie z pracą w Hogwarcie.


Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
SUMy: PO
OWUTEMy: Z


[OOC]


Nick w grze:
Daniol0012

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Byłem bibliotekarzem oraz nauczałem przez pewien okres wróżbiarstwa.

Argumentacja OOC:
Posiadam już dosyć duże doświadczenie odnośnie nauczania, Numerologii jeszcze nie uczyłem, ale interesuję się tą dziedziną i z wielką chęcią będę nauczał uczniów na serwerze. Swoją postać mam od ucznia, czyli dosyć dużo czasu, posiada ona duże doświadczenie niezbędne do bycia pracownikiem Hogwartu, będąc też bibliotekarzem dużo się nauczyłem i dzięki tej wiedzy, którą moja postać zdobyła nie będę miał problemów z pracą w Hogwarcie. OOC posiadam dużo wolnego czasu na grę, lekcję chcę prowadzić ciekawie, aby uczniowie nie nudzili się.

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się do mnie na Skype.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.