Witaj!

Podanie na Nauczyciela
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
IC]

Imię i nazwisko:

Jessica Polanowska

Wiek:

19 lat

Miejsce urodzenia:

Szpital Św. Munga

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):

Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz:

Nauczycielka Numerologii.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**do dyrektora przyleciała śnieżnobiała sowa z listem w dziobie**

Szanowny Dyrektorze Hogwartu!

Zauważyłam iż jest wolne miejsc jeżeli chodzi o tę zacną posadę. Od kiedy poznałam ten przedmiot pokochałam go tak samo jak transmutacje. Numerologię znam na pamięć to co jest według wiedzy podstawowej. Dlaczego ja bym miała dostać tą posadę? Jestem odpowiedzialną osobą i punktualną. Jestem wymagająca ale jeżeli jest taka sytuacja potrafię zrozumieć co u ucznia jest. Bardzo pragnę wznieść ten przedmiot na wysoki poziom. Mam już pewnie doświadczenie jeżeli chodzi o dzieci gdyż pracuję w MM. Uczęszczam również na wykładu BUMu. Pragnę powrócić do murów Hogwartu gdyż te lata pamiętam bardzo dobrze i chcę nauczać pokolenia tego przedmiotu. Mimo swego młodego wieku potrafię stawić czoła wyzwaniom. Mam nadzieję że tą kandydaturę rozpatrzy Pan pozytywnie.
Jessica Polanowska

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Sumy: PO
OWUTEMY: W

[OOC]
Nick w grze: 
nitala02
Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak ale nie korzystam aktualnie z niego.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Parę razy prowadziłam już lekcję.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Nie boję się wyzwań. Mam tę postać od czasu uczniaka więc wiem jak się prowadzi takie lekcje. Mam już zamierzony program nauczania ale też pragnę dodać coś od siebie by urozmaicić ten przedmiot. Również OOC interesuje się tym przedmiotem. Nie chcę żeby uczniowie się nudzili na tych jakże fajnych lekcjach.
Nazwa Skype: 
Dyrekcja posiada
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczona do rozmowy. Zgłoś się do mnie na Skype.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.