Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Anarajz Metsej
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2017

#1
Exclamation 
Imię i nazwisko:Holly Wellin

Data i miejsce urodzenia:Anglia, Wigan, 4 Lipca *30 lat temu*

Status krwi: 75%


Historia postaci:Rodzice Holly zaznajomili się w ministerstwie magii. Obaj są absolwentami Hogwartu, jednak ojciec był dwa lata starszy - w szkole nigdy ze sobą nie rozmawiali. Znudzona pracą para młodych ludzi wychodziła razem na fajeczki, po pracy na piweczko i imprezki. Po dwóch latach znajomości zaręczyli się, kupili skromne mieszkanie, spłodzili Holly i postanowili wziąć ślub.  Holly przyszła na świat 4 lipca, urodziła się w Wigan.  Chodziła do mugolskiej szkoły w tamtej miejscowości. Kiedy zaczęły się objawiać jej magiczne moce, rodzice zaczeli zapoznawać ją ze światem magii. Lubiła opowiadać o tym mugolskim przyjaciołom. Całe szczęście, że poza rodzicami nikt z dorosłych nie zauważył nic przez co mogliby uwierzyć, że to coś innego niż dziecinna wybujała fantazja. Przed Hogwartem nie została nauczona żadnych zaklęć, historii, czy innych rzeczy, których uczy się w szkole. Nauczono ją tylko podstawowych rzeczy, aby mogła szybko odnaleźć się wśród rówieśników. W Hogwarcie tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Nie obchodziła ją nigdy przynależność do domów, nie przejęłaby się gdyby wrzucono ją do Hufflepuffu. Każdy rok wyglądał podobnie - nudziła się na lekcjach, a po nich zajmowała swoimi zainteresowaniami. Nie brała udziału w życiu szkolnym - meczach, konkursach, dbaniem o dodatkowe punkty na puchar domów, czy innych szkolnych "zabawach" poza imprezkami. Zdała Hogwart z marnymi ocenami. Do tej pory żyła głównie na utrzymaniu rodziców w oddzielnym domu, pośród mugoli. Kiedy zaczęła zbliżać się do trzydziestki, zdała sobie sprawę, że musi znaleźć sobie jakiegoś gacha i może pracę. Nie zamierza jednak poślubić mugola.


Wygląd postaci:Holly to zgrabna kobieta wyglądająca na około trzydzieści lat. Jej wzrost jest przeciętny - mierzy 160 centymetrów. Ma bladozielone oczy. Jest zgrabna i wysportowana, ponieważ bardzo dba o to, by podobać się także mężczyznom.  Ma  proste blond włosy. Najczęściej nosi je rozpuszczone lub związane w wysokiego kucyka, ale na ważniejsze uroczystości lubi sobie je pozakręcać w fikuśne loki. Jest jasnoskóra, ma opaloną cerę. Poza domem zawsze ma na sobie makijaż. Ubiera się kobieco, lubi wyzywające stroje. Zawsze czuć od niej ostry zapach perfum. Poza nimi przy bliższej odległości w dwóch miejscach o których nie jest zalecane pisać w podaniu czuć olejki cytrynowe.


Cechy charakteru: Holly lubi spędzać czas w towarzystwie. Ma poczucie humoru. Lubi imprezy, ma skłonność do używek. Jest typową panną lekkich obyczajów, dopóki nikt nie patrzy, to zasady są nie ważne. Nigdy nie miała dużych chęci do nauki. Oprócz tych przedmiotów, które ją interesowały, uczyła się tylko tyle, żeby zdać do następnej klasy. Jest leniwa i lubi wygody. Najchętniej całe życie by nie pracowała, tylko żyła na czyimś utrzymaniu. Bardzo się przejmuje swoim wyglądem, ale dzięki poznaniu z książek o transmutacji kilku prostych metod nie musi bać się zbędnego tłuszczu, kamienia nazębnego czy okropnego wyglądu obrzydliwej baby.

Wyniki z OWuTeM-ów:



Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Językoznawstwo – T
Latanie –N
Numerologia –T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią –PO
Smokologia –T
Starożytne Runy – T
Transmutacja –PO
Wróżbiastwo –T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo –T


Skąd dowiedziałeś się o serwerze?drollercasterworld

Co to jest IC i jak je zapisujemy? ic to in character to co robi nasza postac wkladamy to w gwiazdki
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? ooc to jest out of character czyli co mowimy do swoich kolegow z komputerka, wkladamy w nawiasy

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

*Holly sięgnęła prawą dłonią po niewielki kufer, który znajdował się na brązowej skrzyni.*
- Cholera jasna, wszędzie kurz, smród i brud.
*Kaszlnęła cicho, po czym otworzyła kuferek.*
- Hmm... a to do kogo należało...? Chwila to moje!
*Wyciągnęła z kufra brązową proce zdobioną stalowymi fragmentami.*
- O cholera myślałem, że ją zgubiłam...
*Wytarła procę z kurzu i zajrzała do kufra czy coś się w nim jeszcze znajduje.*
- Tylko to... ciekawe, pewnie mama to tu schowała bym nie męczyła więcej ludzi.
*Schowała procę za pas, a kufer zamknęła i odłożyła na miejsce.*
- No to tu już czysto, teraz druga strona.
*Odwróciła się i ruszyła do 2 kąta pokoju. Sięgnęła po ścierkę do kurzu i zaczęła sprzątać syf.*
- Ostatni raz za nich sprzątam strych... wymyślili sobie. Ja mam sprzątać? HA!
*Trzepnęła szmatę gdzieś na bok i zgarnęła szufelkę, następnie klęknęła i wysprzątała podłogę.*
- No przynajmniej znalazłam procę, pamiętam ile siniaków nią nabiłam ach... to były czasy.
*W końcu się uwinęła i posprzątała cały strych. Środki do czyszczenia położyła przy zejściu i ruszyła po schodach w dół.*
- I tyle z tego sprzątania, mam już dość.


Czy przeczytałeś regulamin? no ba

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#2
Wstrzymane: 
-Rozpisz trochę bardziej historię, oraz wygląd postaci. 
Anarajz Metsej
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2017

#3
troche ponapisywane prosze rozpatrzec podanie, pozytywnie najlepiej
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#4
Akceptuję.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.