Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Death
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 4
Lip 2016

#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Aleksander Logan Gingerblade
Wiek:
30 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital im. Świętego Munga w Londynie
Wykształcenie:
1 rok w Hogwarcie, Ukończona Szkoła Magii Koldovstoretz, Ukończony wydział dziedziny ONMS i Smokologii na Magicznym Uniwersytecie w Moskwie. 
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel ONMS.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Od początku rozpoczęcia nauki w Szkole Magii Koldovstoretz zacząłem się interesować stworzeniami. Co prawda zostałem do tego zmuszony, ale po części wewnątrz siebie sam czułem fascynację do magicznych zwierząt. Podczas tych lat nauki coraz bardziej wzbudzała się we mnie chęć... do przekazywania innym moich emocji związanych z poznawaniem nowych stworków, bądź opiekowania się innymi. W szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie mam zamiar pokazać uczniom jak wspaniałe potrafią być stworzenia, jednocześnie edukując ich. Będę starał się na lekcjach jak najlepiej przedstawić dzieciom anatomie stworzeń, a także gdy się uda pokazać im na żywo różne stworzenia. Będę się starał robić sporo lekcji praktyki, w końcu ,,Praktyka czyni mistrza''. Nie zapominając też o lekcjach teoretycznych. Od siebie dodam, że uważam, iż jestem dobry, jak nie bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko.
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
выдающийся (Odpowiednik oceny Wybitnej w Szkole Magii Koldovstoretz.)

[OOC]


Nick w grze:
Death
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Uczyłem już kilku przedmiotów na tym serwerze. Sądzę, że wychodziło mi to całkiem nie źle.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
No cóż,  gram na serwerze już ładnych parę lat, więc uważam, że mój poziom RP jest dobry. Z ortografią też źle nie jest. Sądzę też, że będę w stanie odegrać ciekawe i sensowne lekcje. Jeśli chodzi o czas to mam o pod dostatkiem. Jak już wspomniałem uczyłem na tym serwerze kilku przedmiotów, lecz ONMS nie. Proste więc, chcę spróbować. 
Nazwa Skype:
Macie.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Dopuszczony do rozmowy. Zgłoś się na Skype.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#3
Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.