Witaj!

Podanie na Woźnego
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#1
[IC]
Imie i Nazwisko:
Victor Wynne
Wiek:
19lat
Miejsce Urodzenia:
Szpital Świętego Munga
Posada, na którą aplikujesz:
Woźny
Wykształcenie:
Ukończyłem tylko SUMY w Hogwarcie
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do Dyrekcji Przyleciała śnieżno biała sowa**
Szanowana Dyrekcjo.
W Odpowiedzi na ogłoszenie, które ukazało się niedawno zwracam sie z uprzejmą prośbą o rozważenie mojej apelacji na stanowisko.
Ponieważ mojego młodego wieku potrafię się dogadywać z młodzieżą.
Moim dodatkowym atutem jest dobry kontakt z ludźmi, jestem osobą ambitną pełną zapału oraz chęci do pracy.
Dzięki dobrej organizacji czasu i umiejętność planowania powierzonego mi zadania zawsze wykonuje wszystko sumiennie.

Mam Nadzieję, że mój zapał oraz entuzjazm i całkowite zaangażowanie w pracy mogą w pewni zostać wykorzystane podczas pracy w Hogwarcie.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMY:
Astronomia- Powyżej oczekiwań
Eliksiry- Nędzny+
Historia Magi- Powyżej Oczekiwań
Wróżbiarstwo- Zadowalający
Zaklęcia i Uroki- Powyżej oczekiwań
Obrona przed czarną magią- Nędzny
Mugoloznawstwo- Nędzny
OWUTEMów nie podchodziłem

[OOC]
Nick w grze: Victor
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Doświadczenia zbyt dobrego nie mam ale szybko się uczę w nowej roli oraz otoczeniu więc zdobycie doświadczenia w tej roli będzie dla mnie korzystne.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Zwracam Uwagę na częste zarazem ciekawe akcje w regionie hogwartu oraz dorosłość poza szkoła jest lekko nudnawa z tej racji apeluje o dane stanowisko dla mojej postaci.
Oczywiście nie zabraknie czasu na odgrywanie mojej roli jako woźny z tego, że ma dużo wolnego czasu.
Nazwa Skype:
#NoMercy(jeżeli nie wyszukuje to proszę wpisać rafal10h przeważnie siedzę na teamspeaku pod nazwą #NoMercy więc można mnie spotkać)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.