Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zaklęć i Uroków
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Jessica Polanowska
Wiek: 
20
Miejsce urodzenia: 
Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe - Hogwart, Zdany 1 rok z Eliksirów i Zaklęć na BUM.
Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczycielka Zaklęć i Uroków
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do gabinetu dyrektora wleciała śnieżnobiała sowa, która miała w dziobie list zawiązany czerwoną kokardką. Gdy osoba go rozwija można dostrzec staranie pismo**
Szanowny Dyrektorze!
Zgłaszam się po raz kolejny na nauczyciela. Tym razem próbuję po raz drugi sił na Nauczyciela Zaklęć i Uroków. W poniższych zdaniach napiszę dlaczego ja miałabym zostać nauczycielem tego przedmiotu.
Po pierwsze chciałabym powrócić do zamku z kilku powodów. Ostatnio się słyszy o coraz częstszych dziwnych sytuacjach w szkole pomiędzy uczniami. Chciałabym wprowadzić większą dyscyplinę wśród uczniów. Mam na to parę pomysłów, które mogłabym Panu zaprezentować na rozmowie. Po drugie jestem osobą odpowiedzialną, wymagającą ale również współczującą i opiekuczną. Każdy uczeń będzie się mógł do mnie przyjść ze swoim problemem. Po trzecie mam już sporą wiedzę na temat Transmutacji co pokazują wyniki na BUMIE. Po czwarte pragnę by poziom z tego trudnego przedmiotu w Hogwarcie się podniósł.
Mam nadzieję że tymi argumentami przekonałam Pana co do mojej kandydatury. Proszę ją rozpatrzyć
Jessica Polanowska

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUM'y
Zaklęcia: PO

OWUTEM'y
Zaklęcia: PO
 

[OOC]

Nick w grze:
nitala02
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, ale aktualnie z niego nie korzystam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Gdy jeszcze były praktyki w Hogwarcie to prowadziłam parę razy lekcję.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Zauważyłam że bardzo mało osób próbuje się podołać tego naprawdę ciekawego przedmiotu. Uważam iż mimo moich małych wpadek bardzo się zmieniłam co widać po chociażby akcjach. Mam nawet parę pomysłów co wprowadzić do Transmutacji. Oczywiście też tęsknie by powrócić do Hogwartu więc próbuję w tym dziale po raz kolejny kandydować na pracownika do Hogwartu.
Nazwa Skype:
nitala02



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.