Witaj!

Ankieta: Czy jesteś w stanie grać na Haplu z modami? Co o nich myślisz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, jestem w stanie. Uważam że mody są nierozłączną częścią Hapla.
21.74%
15 21.74%
Tak, jestem w stanie. Uważam, że mody nie są obowiązkowe, ale też nie chciałbym serwera kompletnie bez nich.
33.33%
23 33.33%
Tak, jestem w stanie. Uważam, że mody są całkowicie zbędne.
2.90%
2 2.90%
Tak, ale jestem przez nie ograniczany w mniejszym lub większym stopniu. Uważam że mody są nierozłączną częścią Hapla.
4.35%
3 4.35%
Tak, ale jestem przez nie ograniczany w mniejszym lub większym stopniu. Uważam, że mody nie są obowiązkowe, ale też nie chciałbym serwera kompletnie bez nich.
26.09%
18 26.09%
Tak, ale jestem przez nie ograniczany w mniejszym lub większym stopniu. Uważam, że mody są całkowicie zbędne.
4.35%
3 4.35%
Nie, mody całkowicie lub w krytycznym stopniu uniemożliwiają mi grę na Haplu. Uważam że mody są nierozłączną częścią Hapla.
1.45%
1 1.45%
Nie, mody całkowicie lub w krytycznym stopniu utrudniają mi grę na Haplu. Uważam, że mody nie są obowiązkowe, ale też nie chciałbym serwera kompletnie bez nich.
0%
0 0%
Nie, mody całkowicie lub w krytycznym stopniu utrudniają mi grę na Haplu. Uważam, że mody są całkowicie zbędne.
4.35%
3 4.35%
Inna (Komentarz, osoby chcące zachować anonimowość proszone są o PW poza forum)
1.45%
1 1.45%
Razem 69 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Ankieta] Mody i ich wpływ na serwer
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#1
Witam, jako że nie ma na forum działu do dyskusji, ten wątek musiał znaleźć się tutaj. Prawdopodobnie będzie on w przyszłości podstawą do propozycji. Celem powyższej ankiety jest określenie, jaki wpływ na graczy mają mody, czy potraficie sobie wyobrazić grę bez modów, czy też może pragniecie jej. Czy w przypadku redukcji ilości modów bądź też usunięciu ich ilość graczy na serwerze i ich aktywność zmalałaby czy spadła, niby ma to być zwykła statystyka ale... nie oszukujmy się. Nie każdy żyje w rodzinie, którą stać na dobry komputer przystosowany do gier komputerowych. Wielu ludzi przyzwyczajonych do role play'ów grało na PBF'ach i nie potrzebowali dobrego sprzętu, nie mają też zamiaru takiego sobie sprowadzać, tylko po to by grać na Haplu, na serwerze Minecraft, który wymaga 3GB RAM'u do spełnienia minimalnych wymagań, które i tak nie pozwalają na czerpanie przyjemności z gry na serwerze. Są rodziny mniej i bardziej zamożne, choć nie spodziewamy się tutaj osób z wielkimi problemami finansowymi(bo co by robili w grze komputerowej?), to powinniśmy pomyśleć też o osobach, które po prostu oszczędzają pieniądze na czarną godzinę.

Oczywiście, udział w ankiecie nie gwarantuje usunięcia, czy też redukcji ilości modów, ale przynajmniej odświeży dane na temat ich wpływu w grę na serwerze. Zdaję sobie z tego sprawę, że może to być kłopotliwe dla budowniczych, ale lokacje wybudowane lokacje w założeniach mają być miejscami spotkań graczy, a nie ładnie wyglądać. Gracze unikają miejsc, gdzie jest mało fps'ów, nikogo nie obchodzi że lokacje są piękne, jeśli nawet stanie i pisanie sprawia im problemy. Póki co poczekamy i zobaczymy jak wygląda sytuacja z modami i ich wpływem na serwer.

Jeśli ilość osób, którym mody przeszkadzają w czerpaniu przyjemności ze spędzania swojego czasu na serwerze będzie niska, jestem gotów zmienić swoje zdanie na temat modów i się dostosować do większości.
iAnty
Siewca




Posty: 12
Tematy: 3
Kwi 2017
Ravenclaw

#2
Kilka miesięcy temu chciałem zagrać na serwerze, ale gra zbytnio mi lagowała przy włączonych programach takich jak Skype, Discord, Teamspeak 3, Spotify...

Musiałem mieć wszystko wyłączone i przypisać połowę RAM-u komputera...
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#3
Wątek sam w sobie ciekawy.
Podpinam, żeby było lepiej widoczne dla pozostałych.
kira_god
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 11
Kwi 2015
Slytherin

#4
Mody są bardzo dobrym dodatkiem na Haplu, jednakże w pewnym stopniu mogą utrudniać rozgrywkę. Zmniejszają FPS oraz w skrajnych przypadkach mogą przyprawić o brak odpowiedzi launchera, gdy jest ich duża kumulacja.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#5
Bardzo mało prawdopodobne, że mody zostaną usunięte, może kiedyś.
Kosz.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.