Witaj!

Podanie na Pięlęgniarke
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
[IC]

Imie i nazwisko:
Jessica Polanowska
Wiek:
20 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga
Wykształcenie:
Podstawowe. 1 rok zdany na BUMie z Zaklęć i Eliksirów.
Posada na którą aplikujesz:
Pięlęgniarka
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**do dyrekcji przyleciała śnieżnobiała sowa z listem w dziobie**
Szanowna Dyrekcjo!
Po raz kolejny zgłaszam swoją kandydaturę na posadę w Hogwarcie. Mam nadzieję że tymi argumentami przekonam Państwo co do swego stanowiska.
Mam bardzo obszerną wiedzę na temat Magomedycyny i przedmiotów z tym związane. Co potwierdzają doskonałe wyniki z egzaminów. Jak widać cały czas pragnę się rozwijać. I to potwierdzają wyniki na BUM. Mam również doświadczenie z leczeniem gdyż od paru miesięcy jestem Uzdrowicielem w Mungu. Będę się starała by uczniowie jak najlepiej czuli się w skrzydle szpitalnym. Oczywiście umiem złapać kontakt z dzisiejszymi dziećmi i młodzieżą. Jestem wymagająca i sumienna lecz też współczująca i troskliwa. U mnie dzieci na pewno znajdą wsparcie. Dzieci znajdą u mnie wsparcie w trudnych chwilach. Mam w planach więcej prowadzenia Klubu Magomedycyny i przeprowadzenia kursu Pierwszej Pomocy. Przedstawię na rozmowie jak będzie to wyglądało.
Mam nadzieję że Państwo rozpatrzą moją kandydaturę. 
**piękny podpisik**

[i]Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
[/i]
OWUTEMy:


Zielarstwo: PO
Eliksiry: Z+
ZiU: PO
Transmutacja: PO
OPCM: Z

[OOC]

Nick w grze:
nitala02
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak 2
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Mam już przeprowadzone akcję związane z ratowaniem.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Eh nie wiem co tu napisać bo jak wspominałam cały czas próbuję powalczyć o jakąkolwiek posadę w Hogwarcie. Jednak nikt nie chce mi zaufać. Ja mam jednak bardzo dużą wiedzę na temat samego leczenia w OOC. I parę pomysłów do wprowadzenia by Klub Magomedycyny nie był nudny. Mam nadzieję że otrzymam od was szansę.
Nazwa Skype:
Dyrekcja ma
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Odrzucone
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.