Witaj!

Podanie na Nauczyciela Astronomii
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Daniel Bein
Wiek:
19 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Astronomii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Do Dyrekcji Hogwartu przyleciała biała sowa z listem.**
Witam, 
Piszę ten list, gdyż chciałbym zostać nauczycielem Astronomii w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Mam obszerną wiedzę o tym przedmiocie i wiele planów na lekcje. Jestem wymagający i pomocny. Potrafię zachować spokój i jestem opanowany.Mam dobre podejście do dzieci. Wiem jak zachować bezpieczeństwo na zajęciach. Moje lekcje będą miały charakter teoretyczny jak i praktyczny. Na moich zajęciach nie pozwolę na nudę. Będę opowiadał i rozmawiał z uczniami o astronomii na lekcjach, aby łatwiej przyswajali wiedzę. Postaram się, aby uczniowie chętniej przychodzili na zajęcia tego przedmiotu. Mam już ułożony cały plan nauczania. Lekcje będę prowadził systematycznie i będę starał się nie spóźniać na nie. Mam w planach prowadzić klub astronomiczny, podczas którego będę douczał uczniów, którzy sobie nie radzą oraz będę uczył nadoprogramowo uczniów, którzy chcą wiedzieć więcej.
                                                                                                                         [Obrazek: d6kIErl.png]
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Wybitny
OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze:
Blusimusic
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie mam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Gram na serwerze przez dłuższy czas i od początku chciałem, aby moja postać była nauczycielem. Mam dużo wolnego czasu, więc będę mógł systematycznie prowadzić lekcje. Potrafię pisać rozwinięte akcje i znam zasady ortografii oraz interpunkcji. Kiedy będzie taka potrzeba, to będę mógł jak najszybciej zjawić się na serwerze. 
Nazwa Skype: 
blusimusic
Death
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 4
Lip 2016

#2
Przyjęty na okres próbny



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.