Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Mr_Gibster
Czarodziej




Posty: 223
Tematy: 25
Sie 2015
108
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
James Regulus Morgan
Wiek:
23 lata
Miejsce urodzenia:
Klinika magicznych urazów świętego Munga
Wykształcenie:
Ukończony Instytut Magii Durmstrang
Zaliczony pierwszy rok na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym w kierunku Zaklęć
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zaklęć i Uroków
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała sowa z czarną jak smoła okrągłą plamą dookoła lewego oka. Wraz z nią, przyleciał orzełek i to właśnie on upuścił przed dyrektorem list. Oba ptaki odleciały w tym samym momencie z donośnym skrzekiem**
Drogi dyrektorze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
Piszę do Pana ten list w celu złożenia oferty zatrudnienia mnie na stanowisku nauczyciela Zaklęć i Uroków w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. 
Piszę do Pana ten list, z propozycją mojej kandydatury na nauczyciela jednego z przedmiotów nauczanych w tej szkole. Mianowicie Zaklęć i Uroków, potocznie nazywanej przez uczniów ZiU.
Chciałbym spróbować swoich sił w tym zawodzie, mimo mojego młodego wieku. Według mnie, miałbym dosyć dobre kontakty z uczniami i w ten oto sposób, wpływać jakoś na ich rozwój w tej oto dziedzinie. Mówiąc o kontaktach nie mam na myśli bliższych relacji, które powstałyby w skutek tego, wręcz taka opcja jest wykluczona. Jestem osobą, która zna się na tym fachu. Mianowicie, ukończyłem pierwszy rok na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym w kierunku Zaklęć  więc mam dodatkową wiedzę w tym temacie i chcę się sprawdzić jako nauczyciel tego przedmiotu. Również z ogromną chęcią podzielę się moją wiedzą z uczniami każdej z klas Hogwartu.

Podsumowując, jestem w to mocno zaangażowany oraz chciałbym jeszcze powrócić do murów zamku. Mam również nadzieję na przyjęcie mnie na posadę nauczyciela, byłoby to zupełnie coś innego, nowy epizod w moim życiu. Werdykt pozostawiam Panu, jak i Panu wicedyrektorowi

Z poważaniem
James Regulus Morgan
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUMy:
Zaklęcia i Uroki - W
OWUTEMy:
Czarna Magia  –  N
Biała Magia - PO
[OOC]
Nick w grze:
Mr_Gibster
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak, posiadam jedno konto
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Tak,  prowadziłem jedną z lekcji zaklęć i uroków podczas pobytu mojej postaci w Hogwarcie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Dlaczego by nie? W sumie mam dużo wolnego czasu, chęci do gry też mam pomimo tylu gównoburz, które wybuchały na forum, nie zraziłem się do tego serwera. Pomysły na akcje też mam wiec nie byłoby żadnego problemu z tym aby odegrać jakąś akcje na lekcji z rzucania zaklęć, nauki ich i tym podobnych. Startuję, bo podczas roku szkolnego najwięcej dzieje się właśnie w Hogwarcie, a z chęcią bym poodgrywał z uczniakami w szkole.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada mojego Skype, więc nie czuję potrzeby ujawniania go.
Death
Azkaban




Posty: 18
Tematy: 4
Lip 2016

#2
Przyjęty na okres próbny



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.