Witaj!

Podanie na Dorosłego
KostkaRubika123
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2017

#1
Imię i nazwisko: Yrell Kamachii
Data i miejsce urodzenia: 23 października, Londyn **20 lat temu**
Status krwi: 50%
Historia postaci: Yrell jako młody chłopiec był dosyć podstępny i sprytny, lubił dobrą zabawę lecz gdy stał się mężczyzną chciał poznawać więcej przyjaźni i zająć się swoim życiem. Gdy był małym chłopcem jego rodzice bardzo się martwili co z nim będzie. Ojciec był czarodziejem a matka mugolem. Gdy Yrell się urodził rodzice byli bardzo szczęśliwi. Gdy dorósł do wieku 8 lat zaczął mówić o Szkole Magii I Czarodziejstwa, lecz wtedy Ojciec się z niego śmiał bo był mugolem nie wierzył w magie, a Yrell czuł się pokrzywdzony. W dniu jego 11 urodzin przyszedł list do Hogwartu jego ojciec to ignorował lecz matka wzięła list i dała go Yrell'owi. Ojciec się strasznie ździwił lecz matka nie bo była kiedyś czarodziejką. Razem z matką udał się na ulicę pokątną lecz zatrzymali się na cegłach, jego matka wyciągnęła różdżkę i puknęła w cegły a one się rozsunęły. Matka wtedy powiedziała mu, że zaraz przejdą przez ściane na peron 9 i 3/4. Yrell się nie ździwił bo wierzył w magię. Gdy już wsiadł do pociągu poznał jednego kolegę. Gdy ukończył szkołę chciał zamieszkać w okolicy Dolinie Godryka, lecz wybrał miejsce blisko rodziców w okolicach Londynu. 
Wygląd postaci: Yrell jako mężczyzna ubiera czarne szaty, lecz w okolicy Londynu są mugole więc przebiera się w coś innego. Nigdy nie wybiera co ma w szafie tylko bierze co mu pierwsze przypadnie pod oko. W szafie nie ma dużo rzeczy bo rzadko chodzi kupować różne ubrania.  Najczęściej nosi czarną bluzę i granatowe spodnie. Buty ma skórzane. Jednak kiedy ma iść na ulicę pokątną, ubiera czarne szaty. Czapki nosi rzadko i niechętnie. Jedynie nosi, kiedy ubiera czarne szaty. Gdy chodzi na przyjęcia od sąsiadów mugoli. Ubiera białą koszulę, czarne spodnie i czarne buty. Ubiera także czarną marynarkę. Na takie przyjęcia chodzi niechętnie. Bo są tam mugole.
Cechy charakteru: Yrell jako mały chłopak był dość nieśmiały, teraz jako dorosły mężczyzna jest bardzo odważny i szuka znajomych w pracy. Często to on zaczyna rozmowę, lecz próbuje nie wywołać kłótni. Jego słabością jest agresja, więc łatwo go zdenerwować. Nigdy nikogo nie oszukał i nie zamierza tego zrobić. Jeśli jest mu smutno idzie w jakieś miejse wspomnień i tam zatapia swoje smutki w wspomnieniach. Jak każdy człowiek ma on też swoje wady. Jest nieostrożny i przez to nie ma dużo przyjaciół i ich ciągle szuka. Nie dotrzymuje obietnic tym, którzy go oszukali. Nie zawsze mówi prawdę, ale wie, że jak się mówi prawdę, to się czuje lepiej. Chciałby mieć dziewczynę, lecz nigdy mu to nie wychodzi bo każda mu odpowiada, że jest zajęta.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia – N
Eliksiry –  Z
Historia Magii –
Językoznawstwo –
Latanie – PO
Numerologia – N
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Smokologia – Z
Starożytne Runy –  N
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – Z
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – O

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Co to jest IC i jak je zapisujemy? 
C (z angielskiego In Character "W charakterze") rodzaj chatu przeznaczony dla osoby, którą grasz. Słowa zapisujemy normalnie. Jest to też chat, w którym piszemy czynności, które wykonuje nasza postać i które dzieją się w otoczeniu. Czynność, którą wykonuje nasza postać zapisujemy w gwiazdkach "*" np.*Podaje Max'owi rękę*. To znaczy, że nasza postać podała osobie rękę. Czynności i zjawiska, które wykonują się w naszym otoczeniu, zapisujemy w dwóch gwiazdkach"**" np. **Słychać krople deszczu**. To znaczy, że nasza postać słyszy krople deszczu 
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC (z ang.Out Of Character "Poza charakterem") rodzaj czatu, na którym piszemy my sami, czyli osoby siedzące przed komputerem/laptopem, kierujące postacią. Słowa w tym chat'cie zapisujemy w nawiasach „()” np. (Jutro wejdę na serwer o 17.00). To znaczy, że my (nie nasza postać) jutro wejdzie na serwer o 17.00

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.


**Na dworze pada deszcz**
*Oparł się o ściane* Co mogę zrobić... 
**15 minut później**
Wiem, zrobię porządki na strychu.
*Wchodzi na strych*
*Podszedł do drzwi chwycił za klamkę przekręcił i wszedł*
*Przypatrzył się* No to trochę mi zajmie
Zacznijmy od tego pudełka *podszedł do pewnego kartonowego pudełka*
*najpierw otrzepuje pudełko z brudu i sprawdza co jest w środku* Nic takiego moje stare kapelusze
**koło pudełka stoi skrzynia**
*podchodzi do skrzyni i dotyka jej palcem wskazującym , żeby zobaczyć ile jest brudu*
*Otwiera skrzynie* nic nie widzę
*Wyciągnął różdżkę zza pasa i użył zaklęcia Lumos*
**z różdżki wydobyło się światło**
*Zerknął do skrzyni i zauważył swoją szatę z Hogwartu* Przecież to mój strój Gryfona z Hogwartu!
*Wziął strój i pogrzebał jeszcze w skrzyni lecz nic nie znalazł*
*zszedł ze strychu i usiadł na krześle* Ahh te dobre czasy w Hogwarcie..




Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście to obowiązkowe

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Powiązanie IP z __Kelower__ jak wytłumaczysz?
KostkaRubika123
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Kwi 2017

#3
iLavender napisał(a): (25.04.2017 18:26)Powiązanie IP z __Kelower__ jak wytłumaczysz?

Wytłumacze to w ten sposób, że konto __Kelower__ nie było takim kontem jak zamieżałem... źle je prowadziłem itd itp więc zrobiłem nowe KostkaRubika123 (bo interesuje sie kostkami XD) i to konto bym raczej prowadził lepiej bo jak  pisalem w tamtym koncie czyli __Kelower__ źle je prowadziłem
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#4
Nie ma czegoś takiego jak nowe konto bo sobie chciałeś. Nie masz zgody na MK, więc odrzucam podanie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.