Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
McLeDog
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Nick Stevens Young
Miejsce urodzenia: Szpital w Londynie
Status krwi: 50%(ojciec czarodziej matka mugolka)
Cechy charakteru: Jestem Wysportowanym Uczniem który jest skromny i Kocham Zwierzęta.Zabawny i w innych szkołach miałem wielu przyjaciół.Ucze sie dobrze ale jestem Zamyślony i Kocham sie w jednej dziewczynie.Gdy ktoś mnie denerwuje Nie panuje nad Sobą I Robie Rzeczy których nie  chce.Lubię Pomagać Każdej osobie.Jestem Ambitny I w innych szkołach miałem dobre oceny.
Wygląd postaci:Jest Szczupły ma krótkie włosy ułożone na bok ciemny blond. Niebieskie Oczy Mały i Płaski nos. Białe zeby i cienkie usta.Lubię Chodzic w ciemnych ubraniach dlatego szata w hogwarcie bedzię mi jak  najbardziej pasować.Gdy mam sie ubierac elegancko to jest to Garnitur.
Historia postaci:11 lat temu wyszła osoba która nazywa sie Nick Stevens Young.Po 4 latach Tata i Nick Poszedli na Spacer.Gdy wrócili do do domu o 20:00 mały nick poszedł sie kąpać. gdy sie wykąpał to poszedł do łóżka stał przed łóżkiem i jak mały nick to że dzieci lubią sie bawić to udawał ptaka.po jakim czasie udawania zauwazył że 2 książki mu lewitują.przestraszył się wiec opuścił a ksiązki opadły.Nic nie mowił Tata to widział ale nic nie mowił wiedział że przyleci sowa.Po 7 latach  tata sie smiał i porazmwiali.Po Rozmowie usłyszeli trzask Czegos w oknie.Była to sowa z listem do Hogwartu.
Nick zaczał sie pakować.Gdy sie spakował poszli kupić Ubrania jak by co,różdzke i zeszyty.Poszli na stacje King's Cross a i na peron a pociąg już czekał.Nick pożegnał sie z tatą drzwi sie zamkneły,Nick Wsiadł do kabiny i jechał prosto do Hogwartu...



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Nick Stevens Young Miło mi. 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak byłem tam jest to na placu defilad)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję napewno będzie pyszna *uśmiecha się*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Chciałem se pograć  w Minecrafta ale jakąs Modyfikacje i znalazłem u Wujka Google wasz serwer.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Jasne Big Grin

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#2
Podanie zostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- Rozwiń jeszcze trochę cechy charakteru, dodając ze dwie cechy. Usuń natomiast wzmiankę o próbowaniu nauki magii, bo ten punkt w podaniu nie dotyczy tego.
- Wygląd postaci także do poprawy. Twoja postać jest jedenastolatkiem i raczej rzadko spotyka się napakowanych chłopaków z irokezami - usuń więc wzmiankę o tym i zastąp to czymś innym, charakterystycznym w jego wyglądzie.
- Historia także do poprawy, radzę napisać Ci ją całkowicie od nowa. Opisz krótko swoje dzieciństwo, jak twoja postać dorastała etc, potem zawrzyj moment o ujawnieniu magii(zwykle towarzyszą temu silne emocje, również to opisz). Na sam koniec wspomnij o dostaniu listu i ew. opisz krótko zakupy na Pokątnej.
- Zmień miejsce urodzenia na jakiś szpital.
- Popraw odpowiedzi na pytania w punkcie "Udziel poprawnych odpowiedzi".
W poprawie pomoże Ci ten poradnik - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
.
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#3
Podanie dalej pozostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- ponownie historia. Napisz ją w sposób mniej 'patologiczny'. Opisz normalne dzieciństwo i normalne dorastanie, bez żadnych ataków na ojca i ucieczek. Radzę Ci napisać historię w takim schemacie: krótka wzmianka o dorastaniu chłopaka, moment ujawnienia mocy i towarzyszące temu emocje(jako ujawnienie ma być coś delikatnego, np. lewitacja przedmiotu, przypadkowe podpalenie czegoś), dostanie sowy i zakupy na ulicy Pokątnej. Jeśli miałbyś problemy z napisaniem tej historii, pomóc może Ci ten poradnik - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
- źle odpowiedziałeś na jedno z trzech pytań, a dokładniej drugie. Musisz użyć w tym nawiasów, ponieważ jest to czat OOC. Gdybyś czegoś nie rozumiał, również pomoże Ci poradnik podany wyżej.
Masz dwie szanse na poprawę, jeśli już ją zrobisz - powiadom mnie w komentarzu pod tym wątkiem, nie na PW.
.
McLeDog
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#4
MrKarMal napisał(a): (29.04.2017 21:01)
Podanie dalej pozostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- ponownie historia. Napisz ją w sposób mniej 'patologiczny'. Opisz normalne dzieciństwo i normalne dorastanie, bez żadnych ataków na ojca i ucieczek. Radzę Ci napisać historię w takim schemacie: krótka wzmianka o dorastaniu chłopaka, moment ujawnienia mocy i towarzyszące temu emocje(jako ujawnienie ma być coś delikatnego, np. lewitacja przedmiotu, przypadkowe podpalenie czegoś), dostanie sowy i zakupy na ulicy Pokątnej. Jeśli miałbyś problemy z napisaniem tej historii, pomóc może Ci ten poradnik - https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
- źle odpowiedziałeś na jedno z trzech pytań, a dokładniej drugie. Musisz użyć w tym nawiasów, ponieważ jest to czat OOC. Gdybyś czegoś nie rozumiał, również pomoże Ci poradnik podany wyżej.
Masz dwie szanse na poprawę, jeśli już ją zrobisz - powiadom mnie w komentarzu pod tym wątkiem, nie na PW.

Poprawione Big Grin

Poprawiłem
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#5
Podanie dalej zostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- usuń z historii najlepiej ten dialog z ojcem i zastąp go wzmianką o zakupach na Pokątnej i pożegnaniu na stacji King's Cross. Tak samo usuń wzmiankę, że po siedmiu latach pokazał ojcu to, że użył magii - twoja postać jest jeszcze dzieckiem, które dopiero będzie się edukować, a ujawnienie mocy jest czymś przypadkowym, więc możesz nawet napisać, że ojciec widział tą lewitacje książek.
Jeśli to poprawisz, podanie zostanie zaakceptowane - masz jeszcze jedną szansę! Powodzenia!
.
McLeDog
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#6
MrKarMal napisał(a): (30.04.2017 11:36)
Podanie dalej zostaje wstrzymane.
Do poprawy:
- usuń z historii najlepiej ten dialog z ojcem i zastąp go wzmianką o zakupach na Pokątnej i pożegnaniu na stacji King's Cross. Tak samo usuń wzmiankę, że po siedmiu latach pokazał ojcu to, że użył magii - twoja postać jest jeszcze dzieckiem, które dopiero będzie się edukować, a ujawnienie mocy jest czymś przypadkowym, więc możesz nawet napisać, że ojciec widział tą lewitacje książek.
Jeśli to poprawisz, podanie zostanie zaakceptowane - masz jeszcze jedną szansę! Powodzenia
Poprawione zrobiłem wszystko co ty napisałeś nie wiem co jescze miałbym zrobić bo bardzo mi zależy Big Grin
MrKarMal
Donator



Donator

Posty: 134
Tematy: 16
Gru 2014
119
#7
Niech będzie, że zaakceptowane.

Zgłoś się na helpop po rangę.
.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.