Witaj!

[Propozycja] Języki
Lambdahh
Czarodziej




Posty: 135
Tematy: 24
Kwi 2016
612
Ravenclaw
#1
Proponuję dodać komendę /jez nr języka na liście języków obcych tekst. Tekst byłby zapisywany na ciemnoszaro (&8) lub ciemnoniebiesko (&1), przez co nie absorbowałby aż tak uwagi postronnych osób, dałby się odróżnić od normalnego dialogu. Numer języka na liście języków obcych by skracał czas pisania wiadomości, np. /jez 6 oznaczałby norweski i aby zaoszczędzić miejsca na czacie, zamiast rangi wyświetlałaby się właśnie nazwa wybranego języka. Przy okazji, takie numerki mogłyby podlegać pod uprawnienia i nie byłoby znajomości miliona języków ot tak. Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał - nie chodzi o tłumaczenie języków, wszystko po polsku. Propozycja wychodzi stąd, że widzę, iż coraz częściej są używane języki obce.

[Obrazek: 1b9nEAe.png]
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#2
Fajnie by było takie coś zrobić.Oczywiście jestem Za!

Rozmawiam od czasu do czasu po rosyjsku i nie chce mi sie za bardzo pisać **rosyjski** gdyż nie ma to sensu.Pomysł Lambdahh na prawdę fajny.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
I tu też masz mój głos. Sam na moim koncie czasem porozmawiam po Norwesku, i by się to właśnie na prawdę przydało, zamiast pisać za każdym razem **Norweski** i dorabiać tylko więcej spamu, kiedy zapomnimy o tym wspomnieć. Więc pomysł ogólnie bardzo ciekawy Smile
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#4
Proponowałbym, żeby w momencie, gdy rzeczywiście zostaną wprowadzone umiejętności mówienia w innym języku, aby osoby nie mające możliwości do np. języka nr.6 (np. norweski) w tym przypadku widziałyby jakąś inną informacje, na przykład po prostu na szaro zapisane "Rozmawia w obcym języku", zaś osoby mające możliwość IC i OOC mówienia po norwesku, widziały normalny tekst, jednak także ze zmienioną barwą.
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#5
@Mapi zgodzę się z tobą,gdyż nie każdy zna język francuski,norweski,polski (IC) lub rosyjski.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#6
Refreszuje, bo to na prawdę ciekawa propozycja, a nic nie było tutaj mówione od 10'ciu dni, a samo napisanie skryptu raczej trudne by nie było.
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#7
Jestem jak najbardziej za propozycją, a dokładniej to rozwinięciem jej przez Mapiego.
Jest to wielki krok w stronę poprawy RP. Jednocześnie zapobiega MG i daje nam nowe możliwości.
Warto jednak rozważyć ile byłoby tych języków oraz na jakiej zasadzie stwierdzano by czy ktoś umie dany język czy nie.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#8
Oh, to może od razu zaproponuję także dodanie do tej listy języków takie aspekty jak język węży, czy język smoków, aby także był skryptowy, wraz z innymi, normalnymi.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#9
Skrypt wprowadzony do otwartych testów, zobaczymy jak się sprawdzi.

Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.