Witaj!

[Podanie] Starożytne Runy.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
[In Character]

Imię i nazwisko
Ben Procter.

Wiek
70 lat.

Miejsce urodzenia:
Wielka Brytania, Ashford.

Wykształcenie:
* Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dom Ravenclaw;

* Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu magcenta;
* Akademia w Salem, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu doktora habilitowanego;
* Akademia w Cambridge, na kierunku runologii - otrzymanie tytułu profesora.

Posada, na którą aplikujesz
Nauczyciel Starożytnych Run.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?:
Szanowny Panie Johansen,
w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na tablicy ogłoszeń w wiosce Hogsmeade, tudzież w innych wioskach zamieszkanych przez społeczność magiczną, proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko pracownika Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie - nauczyciela Starożytnych Run.
Jeśli chodzi o sam przedmiot - Starożytne Runy - mam z nimi styczność od pierwszych lat w Hogwarcie, od tamtego momentu pokochałem tą dziedzinę. Chwilę po skończeniu szkoły złożyłem aplikację na kierunek runologii, na Akademii w Salem. Zdałem pomyślnie egzamin wstępny i rozpocząłem studia. Po pięciu latach otrzymałem tytuł magcenta, mimo to, pozostałem na uczelni, aby osiągnąć tytuł doktora habilitowanego. Podczas tego czasu wydałem swój podręcznik do runologii, w zakresie podstawowym. Po pewnym okresie czasu udałem się na Akademię w Cambridge, gdzie kształciłem się dalej, aby w przyszłości uzyskać tytuł profesora, z zakresu runologii. Właśnie w tym okresie zostałem wykładowcą , w zastępstwie. Po okołu roku zostałem przyjęty na stałem i w tym czasie udało mi się uzyskać tytuł profesora. Około dwa lata później zostałem usunięty z uczelni, zostałem zwolniony. Pracodawca wymówienie, które wystawił argumentował tym, iż potrzebny jest młodszy wykładowca. W takiej sytuacji pozostało mi odejść, zająłem się wzbogacaniem mojego podręcznika, o treści rozszerzone. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie pełniłem posadę nauczyciela Starożytnych Run i Transmutacji, jednakże stan zdrowia i sprawy prywatne spowodowały, że przestałem pełnić te funkcje. Teraz, gdy wszystko uporządkowałem w swoim życiu ponownie ubiegam się o posadę nauczyciela, gdyż celem w moim życiu jest edukacja młodszego pokolenia, temu się poświęciłem. 
W tym miejscu pozwolę sobie przedstawić moje cechy charakteru. Jestem osobą, która lubi pracować z innymi ludźmi. Funkcję nauczyciela uważam za szlachetną, uważam, że ten zawód jest zawodem przyszłości i pełniąc posadę wykładowcy i nauczyciela w Hogwarcie, od tylu lat służyłem Państwu, ponieważ jestem odpowiedzialny za przekazanie konkretnej wiedzy młodszemu pokoleniu. Uwielbiam ten zawód, od tylu lat pełnię zawód nauczyciela i jestem z tego dumny - podchodzę do tego ze szczęściem, z pasją. Chciałbym zaznaczyć, że powierzone mi zadania wykonuję w terminie, sumiennie, z dokładnością.
Uważam, że moje umiejętności i zapał do pracy pozwolą mi sprostać Pańskim oczekiwaniom. Będę wdzięczny za możliwość przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy.
Podpisano:
[Obrazek: gDIQOH6.png]

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Starożytne Runy - Wybitny.

[Out Of Character]

Nick w grze:
Famir.

Czy masz jeszcze inne konta?:
Owszem, posiadam.

Czy masz już jakieś doświadczenie?:
Tak, posiadam doświadczenie - głównie dotyczy ono tego serwera, pełniłem już funkcję nauczyciela Starożytnych Run i innych przedmiotów również (chociażby Transmutacja, czy Numerologia).

Argumentacja OOC:
Na początku chciałbym poruszyć temat mojej aktywności z przed dwóch miesięcy. Czasami człowiek chciałby przeznaczać dużo swojego czasu na rozrywkę, przyjemne spędzenie czasu, jednakże nie jest to możliwe. Było tak w moim przypadku. Los tak pokierował moim życiem, że z jednej strony jest nauka, a z drugiej dodatkowo problemy prywatne - to wszystko spowodowało, że nie wbijałem na serwer, a nawet na komunikatory typu Skype, Team Speak. A jak nawet miałem taką okazją to na krótki czas. Chciałbym przeprosić w tym miejscu za taką sytuację, która może być minusem mojej aplikacji ponownej na stanowisko nauczyciela Starożytnych Run. Mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy i dołożę wszelkich starań, aby pogodzić grę z życiem prywatnym oraz nauką.
Jeśli chodzi o doświadczenie to ta informacja została zawarta powyżej. Nie chcę przeceniać swoich umiejętności, ale jednak jestem bardzo dobrze obeznany w Starozytnych Runach, w porównaniu do innych. Na pewno moją wadą nie jest niski poziom RP, wręcz przeciwnie! Na tym serwerze gram sporo czasu i nabyłem tutaj sporo umiejętności, dzięki którym mój poziom rozgrywki RP jest na dość dobrym poziomie.
To chyba tyle, poruszyłem tutaj najważniejsze informacja, o innych wzmiankach wiecie, bo znacie mnie nie od dziś. 

Nazwa Skype:
thefamir.
Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu.

Winston Churchill
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
No cóż, w ostatnim momencie. Przyjęty.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.