Witaj!

Czas na zmiany
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#1
Cóż, będąc w gruncie rzeczy sprowokowany postanowiłem zawiesić ten temat na forum. To chyba jedyny dział, gdzie gracze mogą publikować coś od siebie i jednocześnie są one pokazywane w ostatniej aktywności. Podsumowując, o co chodzi. Chce w ciągu tygodnia od dzisiejszego dnia zebrać wszystkie propozycje, chęci zmian, jakiekolwiek "ale" wobec czegokolwiek na forum i serverze. Wszystko to chcę zebrać w kupę, a następnie stworzyć osobny temat w którym będzie wszystko rozpisane by pokazać że jednak gracze też czasami chcą coś powiedzieć, lecz wiedzą z jakimi konsekwencjami sie to wiążę. Podsumowując, proszę o pw w związku z ulepszeniem servera oraz zmianami odnośnie genetyk, administracji, zachowań, czegokolwiek a następnie ja napisze to w swoim imieniu sprawiając że osoby chętne na wypowiedzenie sie będą w pełni anonimowe i nic im nie grozi. Będę ten temat odświeżać codziennie, więc prosze go nie usuwać.



//Wiadomości proszę na pw.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#2
Jak obiecałem tak też robię. Wątek zostaje odświeżony, by więcej osób mogło go zobaczyć oraz by przekonać tych, którymi jeszcze targają wątpliwości czy można mi zaufać, iż nie mają sie czego bać. Ekipie natomiast mogę jedynie życzyć zakupu dobrej kawy, gdyż dostałem już kilka PW, a z tego co wiem pare osób też chce jeszcze dopisać swoje 3 grosze. Specjalnie nie podaję dokładnych liczb, z racji na PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ. To jedynie potwierdza, że to o czym mówił Silexan, a potem ja ma racje bytu, a nawet jest wręcz konieczne. Pragnę także przypomnieć, że swym działaniem nie mam na celu jakiekolwiek zaszkodzenie serverowi, a jedynie poprawę warunków na nim panujących. Następne odświeżenie nastąpi jutro.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#3
Kolejne odświeżenie. Myśle nad napisaniem wszystkich propozycji w wątku stworzonym przez administracje, więc o ile to możliwe to do godziny 13, każdy kto wciąż chciał anonimowo sie wypowiedzieć niech wyśle mi wiadomość.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#4
@Prosze o przeniesienie tematu do kosza. Już jest niepotrzebny.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#5
Według prośby użytkownika temat zamykam i przenoszę do archiwum.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.