Witaj!

[Serwer]npce wypychające ludzi
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#1
(nie za bardzo wiedziałem gdzie to umieścić więc dałem w problemach, nie zabijcie mnie za to pls)

Specyfikacja techniczna komputera: (Wszystko, CPU, GPU, RAM)
Wersja systemu: x86 / x64

Opis problemu: Moim problemem jest to, że ktoś oskryptował sobie przestrzeń wokół domu tak, że nie można się zbliżyć bo jest komunikat o tym, że ochroniarze wypychają go na ulice. Jest to bardzo denerwujące biorąc pod uwagę to, że ochroniarze spychają ludzi z chodnika wokół domu, zablokowana jest również strefa powietrzna nad nim. Jak wiemy posiadanie skrzata domowego wymaga zamożności właściciela, więc kim jest osoba, którą stać na opłacanie ochroniarzy przez 24/7 wpychających ludzi pod koła samochodów? Czemu nie zainteresowała się tym jeszcze mugolska policja lub aurorzy? Czy właściciel regularnie ich opłaca walutą ooc? Czy osoba ma zgodę od administracji na tych ochroniarzy? Czy w ogóle gracz ma prawo wynajmować ochroniarzy którzy skryptowo nie wpuszczają ludzi na pewien teren? Mam nadzieję, że administracja się przyjrzy sprawie. Dom znajduje się przy dworcu, łatwo go znaleźć latając nad okolicą dzięki ochroniarzom.
Screeny: Treść błędu: Ochroniarze budynku odepchnęli Cię na ulicę.

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#2
problem wciąż istnieje
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#3
Jak dobrze zaważyłem cały komunikat został zmieniony w miejscu pokazanym przez Czarka. Nowe powiadomienie raczej wyjaśnia wszystko, włącznie z tym dlaczego tacy ochroniarze byli tam umieszczeni. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.