Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
 David Cristoffer Fox
Wiek:
 42
Miejsce urodzenia:
 Oxford, Wielka Brytania.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
 Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
 Wróżbiarstwo

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrektora Hogwartu przyleciała pokryta na całym ciele czarnymi piórami sowa. Spoczęła spokojnie na parapecie i czekała z listem w dziobie na odbiorcę. Koperta koloru białego, ozdobiona pieczątką w kształcie litery ,, F ". Kartka znajdująca się w środku jest złożona na pół, samo pismo jest pochyle, a rozczytanie się nie powinno sprawiać żadnego problemu**

Witam Panie Solberg!
Przechadzając się wieczorem przez Hogsmeade, natknąłem się na Pańskie ogłoszenie informujące o poszukiwaniu nowego nauczyciela do Wróżbiarstwa. Widząc wywieszkę postanowiłem natychmiastowo się odezwać.
Uważam, że jestem osobą, która potrafi przekazywać wiedzę uczniom. Posiadam podstawowe informację dotyczące Wróżbiarstwa,  stale je porzeszam poprzez czytanie to co raz nowszych dzieł. Mam opanowane wróżenie z ręki czy też kart. Miałem doświadczenia z tym przedmiotem nie raz czy dwa, za czasów Hogwartu wybrałem właśnie go jako lekcję dodatkową, początki były nudne, lecz po pewnym czasie wciągnąłem się w to bardziej niż przypuszczałem.  Siedziałem dnie i noce w szkolnym podreczniku. Prowadziłem parę lekcji, mówiłem o sposobach odczytywania przyszłości, czy też zodiakach i horoskopach. 
Opanowałem linie głowy,serca,życia,przeznaczenia,słońca,zdrowia,intuicji,małżeństwa.
Wiem co to Krystalomancja oraz mleczna droga. Moje lekcję nie muszą być wcale nudne, uczniowie mogą uczyć się poprzez czytanie z filiżanki, a nie stałe patrzenie się w podręcznik. 
Moje lekcję będą wciągały jak tylko się da, będę starał się przekazać całą swoją wiedzę młodszemu pokoleniu.
Mam nadzieję, że moja aplikację na tę posadę zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Wróżbiarstwo - PO

[OOC]
Nick w grze:
 Zamaskowany

Czy masz jeszcze inne konta?:
 Tak, posiadam inne konta.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
  Żadnego takowego doświadczenie nie mam.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
 Dlaczego powinienem otrzymać tę posadę? 
Jestem ogarniętym graczem o długim stażu. Nie zdarza mi się odwalać, czy też ,,śmieszkować" na tym koncie. Każdą akcję staram się odgrywać w kilku zdaniach. Nie ma co się oszukiwać, za murami szkoły wieje nudą. Stanie pod trzema miotłami zaczyna mi się nudzić, dlatego
postanowiłem napisać. Co do mojego grania, nie będę ukrywał, że siedzę 6h przed komputerem. Zazwyczaj mam czas na wbicie na serwer. Pisząc do mnie na skype, że coś się dzieje i jestem potrzebny nie ma takiego czegoś jak ,, Teraz nie mogę ". Ogólnie chciałbym sprawdzić na ile mnie stać i czy sobie z tym poradzę. Interesuję się Wróżbiarstwem, przez co nie jest mi ono obce. Chcę też coś udowodnić. A No dwa słowa.
Jestem nolifem.  

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada.
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Dodaj mnie na skype: hoopdead1, zapraszam na rozmowę, a także lekcję próbną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.