Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Dragomir Volkodav
Wiek: 29 lat
Miejsce urodzenia: Magiczny Szpital im.Fiodora Piotrowicza Repina w Tule
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe,ukończony Instytut Magii Durmstrang.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Mugoloznstwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrektora przyleciała śnieżnobiała sowa z listem w łapkach.Otwierając list można ujrzeć słowa na pergaminie.**
Szanowny panie Solberg,
Dowiadując się że jest otwarta rekrutacja na stanowisko nauczyciela mugoloznastwa postanowiłem zgłosić się jako ochotnik na ową posadę.Łatwo mogę dogadać się z młodymi czarodziejami.Nie uczono mnie w mojej szkole w której się uczyłem mugoloznastwa.W Durmstrangu jest to niemożliwe żeby ktoś uczył o zwyczajach mugoli.Staram się czytać to co najważniejsze o mugolach w przypadku,gdyby wiedzieć coś więcej o mugolach i ich zwyczajach.Nie znam idealnie wszystkiego z mugoloznastwa,ale wiedza jest moja taka że raczej bym mógł nauczać młodych czarodziejów.Chętnie bym uczył innych i pomagał uczniom gdyby nie mieli jakieś problemy.Proszę o rozpatrzenie pozytywne mojego listu.

Z  poważaniem
Dragomir Volkodav
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Przedmiot nie był wykładany.
[OOC]
Nick w grze:Arcadius_781
Czy masz jeszcze inne konta?:Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):Nie posiadam jeszcze doświadczenia.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Staram się być często na serwerze i mam już dużo pomysłów do prowadzenia zajęć w hogwarcie.Zbliżają się wakacje więc będę mógł nawet jeszcze więcej poświęcić czasu na gre na haplu.Co do programu nauczania na pewno szybko go ułożę.Bardzo mnie interesuje jak wygląda serwer,gdy jest się nauczycielem.
Nazwa Skype:Hoop posiada i odpowiednie osoby.
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Zapraszam na rozmowę, a także lekcję próbną.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.