Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
AgentKokos
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Cze 2017
0
#1
Imię i nazwisko: John Churchill
Miejsce urodzenia: King Edward VII's Hospital Sister Agnes w Londynie.
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: John jest dobry, śmieszny i często zawiera nowe przyjaźnie. Poza tym jest mądry, jak na 11 latka. Niestety dość szybko się denerwuje, ale coraz bardziej potrafi nad tym panować .Chłopiec najbardziej boi się śmierci.Bardzo lubi słuchać muzyki, a szczególnie muzyki klasycznej.  W wolnych chwilach lubi jeść (choć teraz je tylko dosyć zdrowe rzeczy) i  marzyć.
Nie jest ani optymistą ani pesymistą, jest MARZYCIELEM.
Wygląd postaci: John ma średniej długości brązowe włosy. Ma 163 cm. wzrostu co jest dość normalnym wzrostem jak na 11 latka. Poza tym ma lekką nadwagę choć na pierwszy rzut oko tego nie widać. Lubi ubierać kolorowe T-shirty z napisami podkreślającymi jego charakter.
 Historia postaci: W zimny wrześniowy wieczór [b][b]Gabrielle Smith-Churchill urodziła syna,któremu dała na imię John. Chłopiec niestety całe życie żył bez ojca. Matka ciągle mówiła mu, że tata wróci, lecz w wieku 8 lat John znalazł coś. Gdy robił po[/b][/b][b][b]rządki w swoim pokoju znalazł pewną teczkę, którą postanonowił otworzyć . Pod obrazkami, które rysował kilka lat temu znalazł  zdjęcia i notatnik ojca. Bardzo chciał go poznać więc bez wahania otworzył książkę.[/b][/b][b][b]Przeczytał tam co tak naprawdę ojciec do niego czuł , NIC. Jak sam pisał rozwiódł się z matką ze względu na ,,piękną" kobietę. Po przeczytaniu tego , John poczuł lekkie mrowienie w brzuchu, światła w pokoju zgasły, a rzeczy dookoła chłopca zaczęły niebezpiecznie wirować. Gabrielle przerażona wbiegła do pokoju i podniosła rękę , w tej własnie chwili przedmioty opadły na ziemię. Matka powiedziała synowi kim tak na prawdę jest . W wieku 11 lat chłopiec siedząc porankiem na sofie, pijąc ciepłe kakao usłyszał dziwny dźwięk. Otworzył[/b][/b][b][b] okno, wtem do` pokoju wleciała sowa . John dostał list z Hogwartu!!. 3 dni później John wraz z mamą pojechali do pubu ,,Dziurawy Kocioł" a z niego poszli prosto na ulicę pokątna , żeby kupić młodemu Churchill'owi zestaw książek, różdżkę i kilka innych potrzebnych rzeczy. Pociąg do Hogwartu już miał wyjeżdżać , chłopiec wgramolił się do pociągu i z uśmiechem na twarzy machał swojej mamie. Czuł, że w tej szkole przeżyje cudowną przygodę.[/b][/b]
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem John, John Churchill, a ty?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nigdy nie byłem w Warszawie.)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*.
*Uśmiecha się* dzięki, ale nie jestem głodny .

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
O serwerze dowiedziałem się od moich znajomych, Anthony'ego Jefferson'a oraz Nathana Lee.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
`
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Wstrzymane.
Zmień status krwi na 75%, 50%, 25% albo 0%, ponieważ nie istnieje taki jak 65%.
Dopisz jeszcze trzy zdania do charakteru.
Nie widzę w twoim podaniu opisanego wyglądu postaci.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.