Witaj!

[Propozycja] Kominki dla dzieci
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#1
Dzień dobry wszystkim, to znowu ja, wasz ukochany brudas. 
No ale do rzeczy.

Otóż jak wiemy ludzie z rangą dziecko nie mają żadnej możliwości korzystania z kominków Fiuu. Podobno uargumentowane to jest tym, iż dzieci są uzależnione od rodziców. 

Ja się pytam, co ma uzależnienie do wrzucenia proszku do kominka i wypowiedzenia słowa miejsca do którego chcemy się udać? Dodatkowo są gracze, którzy odgrywają dzieci i nie posiadają rodziców OOC, więc co z nimi? Mają sobie rodzica odgrywać i za każdym razem pisać "MOD TEPNIJ PLIS JA ODEGRAŁEM RODZIC". Jest to niewygodne dla obu stron. 
Rodzic też nie jest zawsze na serwerze, to kolejna sprawa. 

Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że ktoś może doda coś od siebie, elo.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#2
To samo jest z przejściem do Munga, dzieci nim przechodzić nie mogą, pora by to naprawić.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Jestem Za. 
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#4
Cóż z mojej strony to wygląda tak, że no z tego co wiem to w kanonie dzieci normalnie mogły korzystać z proszków bez żadnego problemu. Więc zwróciłem się do Peciego z tą sprawą, aby coś z tym zrobił, bo odgrywanie dziecka, które 4 dni śpi w Hogsmeade na ławce, bo nie ma jak wrócić do miejsca gdzie nocuje, też mi średnio poza realia wychodzi. Otrzymałem informacje, że nie będą mogły i nie będziemy tepani, bo uwaga dzieci są zależne od rodziców i mamy tak odgrywać i kropka.

Więc też podpisuje się pod tym pomysłem, aby dać możliwość dzieciom korzystania z kominków, bo jest po prostu dla mnie nie zrozumiałe dlaczego nie jest to dla nich udostępnione.
Allia
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 1
Maj 2017

#5
Jestem jak najbardziej za propozycją.
AbsolutneZero
goracy chlopak




Posty: 103
Tematy: 6
Gru 2016
Gryffindor

#6
Ja przypominam, bo moderacja trochę zignorowała tą propozycje, a z tego co słyszę i widzę gracze są jak najbardziej za tą propozycjąSmile
Yusuke
Azkaban




Posty: 36
Tematy: 5
Kwi 2017
Gryffindor

#7
Bardzo fajny pomysł. Ciągłe siedzenie w Hogsmeade jest wkurzające, nie można nigdzie indziej iść, tylko czekać na gracza odgrywającego rodzica. Odświeżam temacik i jestem za!
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#8
Jak najbardziej za.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#9
Propozycja została zaakceptowana i zostanie wprowadzona w życie na dniach.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.