Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
dynamit123456
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 5
Cze 2017
0
#1
Imię i nazwisko: John parker
Miejsce urodzenia: szpital w Londynie
Status krwi: 50 %
Cechy charakteru: (UWAGA!] moja postać jest przyjaźnie nastawiona.szuka nowych przyjaciół i znajomych.moja postać ma też różne wady takie jak wrażliwość i niecierpliwość.moja postać gdy ktoś ją naprawdę wkurzy to wyzywa ale tak naprawdę tego nie chce.gdy już się z kimś pokłóci to po 5 minutach przepraszam.a w dodatku moją postać można łatwo nabrać na różne żarty gdyż przyjmuje to na serio.   Wygląd postaci:moja postać ma niebieskie oczy i brązowe włosy .na sobie nosi jeszcze zieloną peleryne na której ma znak wolności.pod pelerynom ma jasno brązowom bluzę a pod bluzom białą koszulke . na nogach nosi biało brązowe spodnie na szelkach . a na stopach nosi buty koloru brązowego. A podeszwy butów są szare
Historia postaci:moja postać narodziła się w szpitalu w Londynie .  od 5 roku życia spotykały ją dziwne żeczy takie jak zniakająca szyba . pewnego razu moja postać usłyszała dziwne dzwięki w piwnicy i postanowiła to sprawdzić. gdy weszła do piwnicy zobaczyła miotły które same sprzątają . nagle za moją postacią pojawiła się jego mama która powiedziała mu że jest czarodziejem . że te wszystkie dziwne żeczy które go spotkały to nie przypadek. wten sam dzień jego mama powidziała że jak skończy 11 lat to wyjedzie do chogwartu szkoły magii. kiedy moja postać skończyła 11 lat poszła z rodzicami na ulice pokątnom kupić potrzebne rzeczy . wraz z rodzicam po zakupach wrucili do domu i  spakowali swojego syna który położył się spać. gdy się obudził wraz z rodzicami poszedł na peron 9 3/4. I porzegnał się z rodzicami

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się john parker *zerknoł uważnie na chłopaka i wyciągnoł ręke* a ty .

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety niewiem choć zapytamy się innych )

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze od niego spoglądając na niego dziwnie pyta się jaka to zupa i dziękuje *

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: przez youtube 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Wstrzymane.
Wiele błędów ortograficznych i stylistycznych...
Zmień kolor oczu twojej postaci. Buty na szelkach?
Z historii usuń fragment o oglądaniu filmów o magii, nie wiem do końca czemu napisałeś w historii, że twoja postać jest bohaterem, to także usuń.
Nie chcę widzieć, że matka twojej postaci używała magii przy mugolach oraz nie rozumiem czemu twoja postać tak się cieszyła z powodu, że jego mama użyła magii oraz czemu stwierdziła, że jest czarodziejem bez objawienia się mocy, które dopiero nastąpiło po tych wydarzeniach.
Zawrzyj w historii moment narodzin oraz pożegnania na stacji 9 i 3/4.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.