Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
NoXin
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2017

#1
Imię i nazwisko: John Coal
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru:John zawsze potrafił zażartować w nawet najgorszej sytuacji.Gdy coś robił, dbał aby za każdym razem było to zrobione tak jak trzeba.John był  także bardzo inteligentny, niestety bardzo łatwo się dekoncentrował.Niełatwo wpadał w gniew a jeśli już się to stało starał się to zamaskować i uspokoić.Młodzieniec nigdy nie był dobrym sportowcem dlatego skupiał się na zgłębianiu swojej wiedzy.
Wygląd postaci:John był wysokim młodzieńcem o ciemnych włosach i brązowych oczach.Zawsze był szczuplejszy niż powinien co jego mama uważała za coś co trzeba zmienić lecz John nigdy nie miał problemów ze swoją szczupłością.
John był bledszy niż inni chłopcy w jego wieku ponieważ dużo czasu spędzał w domu.Miał mały ale lekko szpiczasty nos a jego usta zawsze były uśmiechnięte.

Historia postaci: Gdy John się urodził on i jego rodzice przeprowadzili się z centrum do mniej zaludnionych obrzeży Londynu aby krztałcenie się jego magicznych zdolności nie przykuwało uwagi wielu ludzi.
W wieku 8 lat objawiły się jego moce.Otóż pewnego dnia John siedział w salonie oglądając telewizje, jego mama gotowała wtedy obiad a ojciec podszedł do syna i opowiedział mu kawał który tak rozbawił Johna, że chłopiec nie mógł powstrzymać się od śmiechu. W tym czasie telewizor uniósł się w powietrze i poszybował prosto w okno przez co jego rodzina musiała wymienić okno i kupić nowy telewizor.W 11 urodziny John otrzymał list z Hogwartu z którego dowiedział się gdzie i kiedy ma się pojawić aby rozpocząć swój pierwszy rok nauki magii w Hogwarcie. John od urodzenia miał przyjaciela o imieniu Brad który zawsze był razem z nim w trudnych i ważnych chwilach i to właśnie z nim i swoimi rodzicami udał się na ulice pokątną aby kupić rzeczy potrzebne do Hogwartu.Na początek kupił różdżkę u Ollivandera gdzie dostał różdżkę z rdzeniem z pióra feniksa. Następnie kupił ubrania i książki.W dniu wyjazdu do Hogwartu John wiedział, że będzie tęsknić za rodziną i domem ale po pewnym czasie rozmyślań w pociągu zrozumiał, że to w Hogwarcie będzie teraz jego drugi dom a inni członkowie jego domu w Hogwarcie będą jego drugą rodziną.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem John Cole, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz* Dzięki, jaka to zupa?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Natrafiłem na niego przeglądając internet w poszukiwaniu jakiegoś polskiego serweru roleplay o tematyce Harrego Pottera

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
piorun905
Azkaban




Posty: 44
Tematy: 20
Sie 2015
Slytherin

#2
ciekwy pomysł nie stety nie jestem weryfikatorem podań, ale u mnie byś dostał do Hufflepuff


//+20% warna za wypowiadanie się w cudzym podaniu.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#3
Wstrzymane.
Zmień imię albo nazwisko, ponieważ już pewien gracz posiada takie.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.
NoXin
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2017

#4
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 10:23)
Wstrzymane.
Zmień imię albo nazwisko, ponieważ już pewien gracz posiada takie.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.

(Pytanie nowicjusza) Mam to podanie zedytować czy napisać nowe?
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#5
NoXin napisał(a): (07.07.2017 12:38)
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 10:23)
Wstrzymane.
Zmień imię albo nazwisko, ponieważ już pewien gracz posiada takie.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.

(Pytanie nowicjusza) Mam to podanie zedytować czy napisać nowe?

Edytować.
NoXin
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2017

#6
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 13:01)
NoXin napisał(a): (07.07.2017 12:38)
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 10:23)
Wstrzymane.
Zmień imię albo nazwisko, ponieważ już pewien gracz posiada takie.
Dopisz jeszcze trzy zdania do wyglądu.

(Pytanie nowicjusza) Mam to podanie zedytować czy napisać nowe?

Edytować.

zrobione
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#7
Wstrzymane.
Imię i nazwisko do zmiany, ktoś już takie posiada.
NoXin
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2017

#8
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 15:19)
Wstrzymane.
Imię i nazwisko do zmiany, ktoś już takie posiada.

może tym razem nie będzie zajęte
NoXin
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lip 2017

#9
Daniol0012 napisał(a): (07.07.2017 15:19)
Wstrzymane.
Imię i nazwisko do zmiany, ktoś już takie posiada.

no już załatwione
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#10
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.