Witaj!

Ankieta: Czy chcecie drugi serwer króry był by tym starym
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
28.00%
7 28.00%
Nie
72.00%
18 72.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Powrót Hapel
piorun905
Azkaban




Posty: 44
Tematy: 20
Sie 2015
Slytherin

#11
dla mnie też tak, bo nie oszukujmy się hapel jest troche z derpiony w porównaniu do poprzednich wersji
Lloyd
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Gru 2014

#12
Koordynacja pracy jednego serwera jest ciężkim zajęciem a co dopiero dwóch serwerów. Dodatkowo należy wliczyć koszty utrzymania serwera, rozdwoić ekipę... można wymieniać bez końca - nie wspomnę już o napędzaniu rozgrywki na serwerze i stosunkowo mniejszej liczbie graczy, a co za tym idzie - na pewno wyłączeniu kilku sfer rozgrywki IC.

To są jedynie moje wnioski i domysły.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#13
Nie ma na takie rzeczy ludzi i pieniędzy.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#14
Wypowiem się i ja grając na serwerze słyszałem wiele rzeczy o Haplu, przez około pół roku nie miałem dobrego kompa do gry teraz się zmieniło dość tanio kupiony Ale w sam raz na grę, taniej już wyniesie kupno nowego komputera niż tworzenie serwera. Każdy pewnie ze mną się zgodzi a zwłaszcza HeadAdmini. Uzbierać prościej też. Gram dość długo i jeszcze to mi się nie znudziło bo ciągle jak się udaje próbuje na nowe rzeczy przejść.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#15
Postaramy się zadzwonić do wszystkich graczy grających w 2012 roku i ściągnąć ich na serwer.
Jeśli będzie trzeba wyciągniemy adresy IP i po namierzeniu udamy się pod wskazane adresy.

Teraz pisząc poważnie - nie przywrócisz średniowiecznej Polski i tak samo nie przywrócisz serwera z 2012 roku. Czas leci do przodu, wiele rzeczy się zmienia i rozwija, a ludzie dorastają i zmieniają swoje pasję i zainteresowania. Nie przywrócisz czegoś, co już minęło i się rozwinęło. Serwer ma ewoluować, a nie cofać wstecz. O utworzeniu drugiego serwera nie ma mowy - wystarczy, że utrzymanie tego obciąża dosadnie nasze prywatne kieszenie.

Oczekujcie zmian, które nastąpią wkrótce - tyle mogę powiedzieć.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.