Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Martin Gray

Miejsce urodzenia: Londyn (innym zaakceptowano) 

Status krwi: 75%

Cechy charakteru: (UWAGA!] Martin to chłopiec o trudnym charakterze . Często miał problemy. Ludzie postrzegali go jako "Urwipołcia" . Martin miał ukrytą cechę był marzycielem. Martin marzył  że dostać się do Slytherinu. Wzorował się na swoim bracie  czrodzieju  Jacob`ie Gray. Nigdy nie pokazywał że się boi, zgrywał odważnego chłopca.

Wygląd postaci: Martin był chłopcem o czarnych włosach. Miał szare oczy. Miał nosić okulary ale zdecydował się na soczewki . Martin był jasnej karnacji i uwielbia się przebierać. Chłopiec był umięśniony. Miał włosy ułożone na bok stojące. Przebierał się krzykliwie. Chciałby nosić wszystko co odsłania jego ciało...

Historia postaci:
Pewnej letniej nocy na świat przyszedł nowy potomek Gray`ów któremu rodzice nadali imię Martin, wychowywany w rodzinie czarodziejów czystej krwi. Z daleka od mugoli posiadł wiele zachowań typowygo dla czarodziejów. Pierwsze lata mego życia spędził wśród najbliższej rodziny, rozrywkę zapewniał mu brat , do codziennych zajęć chłopca należały zabawy z zwierzętami czy granie w quodpota. Martin od młodości przejawiał zainteresowanie sportem, razem z ojcem wiele razy oglądali mecze quodpotaj,większość czasu spędzał przy swojej ulubionej grze. Gdy chłopiec miał dziewięć lat w Anglii wraz z bratem był razem z nimi udał się do bram Hogwartu, dla chłopca  była to dobra wiadomość przez to ciągle mówił o szkole magii. Pewnego dnia ojciec zmarł z powodu raka. Od tamtej pory mieszkał z matką i bratem. Z tęsknoty za tatą objawiła się magiczna moc.(unoszenie się rzeczy w powietrze i gaśnięcie świateł. W końcu nadeszły jedenaste urodziny w które to do chłopca przyleciał list z Hogwartu, nikogo to nie zdziwiło, w końcu było pewne, że chłopiec się dostanie. W następnych dniach udał się wraz z bratem na pokątną gdzie zakupili swe pierwsze różdżki, szaty oraz inne gadżety.  Następnie udali się na peron 9¾ a z peronu do szkoły magii
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Martin, a ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Martin patrzy się na Stevena i mówi* Dziękuję ci Stevenie Shy   ...  

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Zaxiuu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#2
Wstrzymane.
Dopisz jeszcze coś do charakteru i wyglądu.
Zmień kolor oczu.
Jeśli twój brat był niepełnoletni to nie mógł czarować poza Hogwartem.
"Gdy Martin dorastał nie mógł się doczekać pójścia do szkoły  więc wziął patyk i wraz z swoimi przyjaciółmi ." - I co dalej?
Napisałeś, że brat twojej postaci zapomniał różdżkę do szkoły. Nie byłoby to możliwe, ponieważ będąc w Hogwarcie ma się wszystko ze sobą, nie można wychodzić z Hogwartu kiedy się chcę, a jeszcze twoja postać mieszka w Londynie, a jest to bardzo daleko. Więc zmień to.
Twoja postać nie mogłaby rzucić drętwoty.
W historii brakuje jeszcze: objawienia się mocy, 11 urodzin, otrzymania listu z Hogwartu, zakupów na ulicy Pokątnej, odjazdu ze stacji 9 i 3/4.
Masz błąd w odpowiedzi na drugie pytanie pomocnika.
Przeczytaj ten poradnik:
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#3
Poprawione

Daniol0012 napisał(a): (17.07.2017 17:26)
Wstrzymane.
Dopisz jeszcze coś do charakteru i wyglądu.
Zmień kolor oczu.
Jeśli twój brat był niepełnoletni to nie mógł czarować poza Hogwartem.
"Gdy Martin dorastał nie mógł się doczekać pójścia do szkoły  więc wziął patyk i wraz z swoimi przyjaciółmi ." - I co dalej?
Napisałeś, że brat twojej postaci zapomniał różdżkę do szkoły. Nie byłoby to możliwe, ponieważ będąc w Hogwarcie ma się wszystko ze sobą, nie można wychodzić z Hogwartu kiedy się chcę, a jeszcze twoja postać mieszka w Londynie, a jest to bardzo daleko. Więc zmień to.
Twoja postać nie mogłaby rzucić drętwoty.
W historii brakuje jeszcze: objawienia się mocy, 11 urodzin, otrzymania listu z Hogwartu, zakupów na ulicy Pokątnej, odjazdu ze stacji 9 i 3/4.
Masz błąd w odpowiedzi na drugie pytanie pomocnika.
Przeczytaj ten poradnik:

Poprawione
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#4
Wstrzymane.
Niestety, ale nie mógł udać się do Hogwartu, ponieważ nie zostałby tam raczej wpuszczony.
Nie zezwalam na to, aby rodzice zmarli na raka, ogranicz to ewentualnie do jednego rodzica.
Z tęsknoty objawiła się magiczna moc, ale w jaki sposób, czy może było to zgaśnięcie się światła albo może pęknięcie czegoś?
Nadal masz błąd w odpowiedzi na drugie pytanie pomocnika, musisz odpowiedzieć na nie OOC, zauważ też jak zapisane jest pytanie skierowane do Ciebie.
Jeśli nie będziesz wiedział jak to poprawić, przeczytaj ten poradnik, a dokładniej punkt 5.
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#5
Daniol0012 napisał(a): (17.07.2017 21:23)
Wstrzymane.
Niestety, ale nie mógł udać się do Hogwartu, ponieważ nie zostałby tam raczej wpuszczony.
Nie zezwalam na to, aby rodzice zmarli na raka, ogranicz to ewentualnie do jednego rodzica.
Z tęsknoty objawiła się magiczna moc, ale w jaki sposób, czy może było to zgaśnięcie się światła albo może pęknięcie czegoś?
Nadal masz błąd w odpowiedzi na drugie pytanie pomocnika, musisz odpowiedzieć na nie OOC, zauważ też jak zapisane jest pytanie skierowane do Ciebie.
Jeśli nie będziesz wiedział jak to poprawić, przeczytaj ten poradnik, a dokładniej punkt 5.

Poprawione .-. niech to bedzie zaakceptowane .-. Sad Sad Sad
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#6
Wstrzymane.
"Gdy chłopiec miał dziewięć lat w Anglii wraz z bratem był razem z nimi udał się do Hogwartu," - Tak jak pisałem w poprzedniej wiadomości, nie mógł udać się do Hogwartu, jedynie mógł stać pod bramą.
Nadal masz błąd w tej odpowiedzi:
"Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Nie wiem gdzie to jest ." 
Nie wiem czy uważnie przeczytałeś moje rady co do poprawy tego, więc polecam Ci przeczytać je jeszcze raz i zajrzeć do poradnika, do którego też podawałem link.
JereczkuXD
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 6
Cze 2017
0
#7
Daniol0012 napisał(a): (18.07.2017 10:58)
Wstrzymane.
"Gdy chłopiec miał dziewięć lat w Anglii wraz z bratem był razem z nimi udał się do Hogwartu," - Tak jak pisałem w poprzedniej wiadomości, nie mógł udać się do Hogwartu, jedynie mógł stać pod bramą.
Nadal masz błąd w tej odpowiedzi:
"Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Nie wiem gdzie to jest ." 
Nie wiem czy uważnie przeczytałeś moje rady co do poprawy tego, więc polecam Ci przeczytać je jeszcze raz i zajrzeć do poradnika, do którego też podawałem link.

juz poprawione nie zrozummialem twojego polecenia wybacz
Daniol0012
Azkaban




Posty: 321
Tematy: 16
Gru 2014
Ravenclaw

#8
Zaakceptowane!


Po rangę na serwerze zgłoś się na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.