Witaj!

[APELACJA] - Budowniczy
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#11
Widzę, że jak się pokazuje paluszkiem to nawet działa. Więc wskaże kolejne rzeczy, gdyż tych nikt nie rusza

26. Różne ściany bliźniaczych wież. Tej po prawej już się nie chciało robić

27. Naturalnie wygięty most

28. Tutaj dachu nie ma w ogóle

29. Brak wskazówek i bloczków szkła. Argument: ,,Godziny się zmieniają a to stałoby w miejscu" O wiele ładniej wygląda tarcza bez wskazówek, no tak. Poza tym, przy tej tarczy w ,,prawym górnym roku" była jeszcze mniejsza tarcza, drugie kółeczko

30. Różne poziomy wody. Nie wiem co za magia utrzymuje całe jezioro by nie przelewało się to wszystko tutaj, ale gratki

31. Raz wody przybywa, raz ubywa a potem są jej hektolitry

32. Tego to naprawdę nie skomentuję

33. To boisko powinno być bardziej.... Obłe. Taka elipsa. tego kształtu nawet nie umiem nazwać. Coś? Jakoś? Nie? Szkoda
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#12
Zrobić skrypt plugin czy mod na zegar z ruszającymi się wskazówkami to max 20 minut roboty.
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#13
Widzę, że pomimo tego wątku i tak mało co się dzieje. Zmieniane są tylko najdrobniejsze rzeczy i to na odczep się. W miejscu gdzie dałem ss z brakiem obrazu, owszem, wstawili już. Ale nie 1x2 kratek jak to zawsze było tylko  4x2. Ścieżka owszem ładnie dorobiona. Ścianka w wieży też ale ludzie.... Jest ws dziewięcioro a nic wielkiego się nie zmienia. Nikt nic nie robi. Daszek dorobili, 5 bloków (nie, nie schodki) i 4 liście. Uważacie to za wykończone?
Czy naprawdę robicie te rzeczy z łaską bo ktoś się upomniał? Wybaczcie, ale jak dla mnie to tak wyglądac nie powinno. Zwłaszcza przy takiej ilości osób. Nikomu nic się nie chce a każdy się zastrzega jak tylko może.... Wybaczcie ale dla mnie to jest śmieszne. Gdybym nie wstawiał kolejnych zdjęć to nic by się nie ruszyło tak? Aż do zmiany mapy za 4 lata? (Nie piszcie rzeczy tupu: ,,Nie ma planów zmieniania mapy na za 4 lata" Bo nie chodzi mi tutaj o dokładne daty, o ogół iż nic nie jest naprawiane)

Ja naprawdę nie doszukuje się tych rzeczy, to jest coś co ja widzę przechodząc lub lecąc ponad zamkiem lub w zamku. I nie są to rzeczy, które ktoś zepsuł minutę temu, dzień, dwa. Większość ze screen-ów przedstawia budowle które są niezmienne od kilku miesięcy jak nie lat. Lub pięknie naprawione budyneczki

Starałem się to napisać grzecznie ._. Mam nadzieje, że nie dostanę warna lub coś z tych rzeczy
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#14
Wraz z obecnym składem ekipy przeanalizujemy tą propozycję oraz aktywność obecnych budowniczych i zrobimy z tym porządki.
Jeśli zwolnią się miejsca, zostaną przyjęte nowe osoby w zależności od ilości zwolnionych stanowisk, które przejmą pieczę nad remontami oraz budowlami lokacji publicznych.
Cupp
Czarodziej




Posty: 203
Tematy: 20
Kwi 2015
184
Ravenclaw
#15
Dziękuję bardz
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#16
Pomyliłeś apelację z propozycją.
Apelację są od nadanych kar, nie od błędów w budowlach, bądź propozycji wprowadzenia zmian.
Rekrutacja dla budowniczych została otworzona, każda osoba zainteresowana tematem może się zgłosić.

Zamykam oraz przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.