Witaj!

[Problem] Budynek, ogród
Silexan
Mugol


 
#1
Specyfikacja techniczna komputera: nie dotyczy
Wersja systemu: nie dotyczy
Opis problemu: A więc pewnego pięknego popołudnia postanowiłem wbić na serwer, jakoś tak się stało że oglądałem co jeszcze dobudować do domu i zauważyłem że mi zniknęły dwie rzeczy. 1 - namiot z salą weselną, 2 - ogród ślubny. Jeszcze z 3 dni temu było to normalnie co potwierdzić może Zgagusia która dekorowała ogród. Nawet nie zależy mi na zwrocie, bo odbudować albo wkleić to nie problem. Chciałbym wiedzieć kto i z jakiego powodu to zabrał. Bo domyślam się że to zostało zabrane OOC, ponieważ IC nikt nie naruszył barier, nikt nie zostawił śladu kradzieży tak więc proszę o informację. Dodam że stało to w okolicy domu już dość długo, z rok/pół roku ooc.
Screeny: [Obrazek: ptovKUu.jpg]
Treść błędu:

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Zgagusia
(:Czerwona Panda:)




Posty: 98
Tematy: 20
Sie 2015
Gryffindor

#2
Potwierdzam, jeszcze przed paroma dniami wszystko stało na miejscu. Na konfie budowniczych nikt nie miał zamiaru się przyznać.
Silexan
Mugol


 
#3
upupupup
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Sprawdziłem, LogBlock nic nie wykazał, więc najprawdopodobniej zostało wysetowane.

Nie wiem czy były kopie tego na warpach budowniczych, będzie trzeba polatać i tego poszukać.
To co się nie znajdzie, ktoś z ekipy budowlanej będzie musiał postawić i na nowo.
Ktoś z budowniczych, kto wiedział jak to wygląda przeszuka warpy, a najwyżej to czego brakuje to zbuduje.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.