Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#1
Wink 
Imię i nazwisko: Cyrus Hill

Data i miejsce urodzenia: 12.03.2019, Londyn

Status krwi: 50%

Historia postaci: Przygoda Cyrusa rozpoczęła się w niewielkim mieszkaniu na obrzeżach Londynu, wtedy na świat przyszedł mały chłopiec, który chciał zdobyć świat. Pierwsza osoba jaką on zobaczył, była jego mama, która na imię miała Eliza. Natomiast jego drugi rodzić, nazywa się Thomas. Przez pewien czas byli oni kochającą się rodziną, która oczywiście miała swoje problemy, jak wszyscy. Wszystko się zmieniło, w 6 urodziny Cyrusa. Rodzice zabrali chłopca do teatru, lecz gdy wracali do domu, napali na nich. Thomas chciał chronić swoją rodzinę, lecz nie mógł użyć czarów, przeciwko mugolom, więc postanowił poradzić sobie z nimi ciałem. Niestety nie skończyło się to dobrze dla niego i niestety zginął. Napastnicy oszczędzili chłopca i jego matkę. W ten czas Eliza z kochającej matki, popadła w rozpacz i niestety zasięgła po alkohol. Wtedy Cyrus został wysłany do swoich dziadków, którzy byli czarodziejami i to oni powiedzieli mu o czarach, i że istnieją rzeczy groźniejsze niż ludzie. Chłopiec przez te historie, zaciekawił się magicznymi stworzeniami, a w szczególności smokami. Gdy młodzieniec skończył 10lat. pojechali z dziadkami do rezerwatu smoków w Szwecji. To wydarzenie pobudziło go do chęci pracy nad zwierzętami. Pewnego dnia chłopiec poszedł do lasku niedaleko od domu dziadków i wspiął się na drzewo. Pomyślał że chce być jak smoki i latać w przestworzach. Rozstawił on ręce, zamknął oczy i zeskoczył z gałęzi, jednakże wiedział że spadnie na ziemie. Poczuł wtedy jednak spokój, który sprawił, że chłopiec nie bał się tego. Niestety choć wiedział, że ludzie spadają w dół nie odczuł on tego, że ma bliskie spotkanie z podłożem. Cyrus nie rozumiał dlaczego tak się stało, lecz gdy otworzył oczy unosił się lekko nad ziemią. Jednakże stracił w tedy skupienie, więc szybko spadł na ziemie. Wiedział w tedy, że ma moce po swoim tacie. Wreszcie, gdy nadeszły wyczekiwane przez niego 11-ste urodziny, przyszedł list z Szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Chłopiec był bardzo podekscytowany wiadomościom, że dostał się do tej szkoły. Dziadkowie pomogli mu się spakować i zrobili z nim zakupy na ul. Pokątnej. W tedy nastał 1 września, gdzie musiał wyruszyć  na peron. Gdy tam dotarł, spotkał na peronie 9 swoją mamę, która powiedziała mu że jest z niego dumna. Chłopiec pożegnał się z nią i poszedł na peron 9 i 3/4 z dziadkami. Tam na peronie poznał  Max'a. Przez pierwsze lata w szkole Cyrus uczył się bardzo dobrze nawet miał ambicje zostać aurorem, jednakże zaciekawiło go opieka nad magicznymi stworzeniami. Przez to znów zainteresował się smokami, więc codziennie chodził do biblioteki i czytał książki na temat tych stworzeń. Jednakże przez to że był zajęty studiowaniem o smokach i innych stworzeniach magicznych, zawalił rok swojej nauki i ledwo zdał do następnej klasy. Jego przyjaciel Max gdy widział że chłopak się stacza z nauką, postanowił mu pomóc. Cyrus przez pomoc kolegi podciągnął się z wielu przedmiotów, lecz nadal miał kilka pięt Achillesowych. Jednakże przetrwał kolejne lata, po czym przyszedł czas na zakończenie ostatniej klasy. Max wtedy sam się uczył do egzaminów i młodzieniec został sam na lodzie z nauką, dlatego też nie miał dość dobrych wyników z OWutem-ów. Skończył szkołę, choć nie za dobrze, lecz było to wystarczające dla niego. Wtedy postanowił rozpocząć pracować nad smokami. W ten czas spotkał na ul. Przekątnej, osobę sprzedającą jaja smoków. Cyrus od razu się nim zaciekawił i pomyślał, że może uda mu się pracować jako opiekun dla nich. Zapytał on nieznajomego co wie o tych stworzeniach i skąd bierze jaja. Powiedział mu on że ma miejsce gdzie trzyma 3 smoki. Jednakże czarodziej chciał wiedzieć, czy znajdzie się tam dla niego jakieś zadanie w opiece nad nimi. Okazało się, że tak, co bardzo ucieszyło Cyrusa. Umówił się z tym sprzedawcą w wyznaczonym, przez niego miejscu, a tam był tylko las. Gdy wreszcie zjawił się nieznajomy, zdjął bariery ukrywające to miejsce. Tam mężczyzna zobaczył 3 klatki z Smokami: jednym Rogogonem Węgierskim i dwoma Długopyskimi Portugalskimi. Cyrus bez zastanowienia zaczął opiekę nad nimi. Niestety pewnego dnia, gdy karmił smoki, jeden z nich mocno go udrapnął w twarz oraz klatkę piersiową. Spowodowało to że musiał się na jakiś czas odstąpić od pracy. Przez tę przerwę, popadł w alkoholizm i nie radził sobie z problemami. Gdyby tego było mało, okazało się że ten sprzedawca miał zatarg z niebezpiecznymi ludźmi, który przez to że mężczyzna tam pracował, też poszli po niego. Cyrus przez to, zaczął ukrywać się w różnych miejscach, w których nie mogli go znaleźć. Jednakże nie chciał się więcej ukrywać, wolał żyć, tak by nikt mu nie zawodził, być kimś, kto może wiele. Może ambicje miał ale czy posiadał dość rozumu by ją wykorzystać...

Wygląd postaci: Cyrus jest mężczyzną posiadającym 192 cm wzrostu, który ma gęste włosy. Jego głowa przypomina mopa, gdyż ma dłuższe włosy kończące się na długości ramion. Końcówki swoich włosów ma rozjaśnione a górę lekko przyciemnioną, które są skierowane w różnych kierunkach. Jego czoło jest lekko zmarszczone, i oschłe, przez to że nie dba o swoją skórę. Oczy ma koloru ciemno niebieskiego, które oczarowują większość pań. Nos ma spiczasty, który dużej ilości osób przypomina stocznie. Cyrus ma lekko podkreślone usta i zaokrągloną brodę, przy której widnieje blizna od drapnięcia smoka Posiada on gęstą brodę, która jest lekko przycięta u spodu. Szyję ma długą, a barki dobrze zbudowane. Jego barki podtrzymują parę umięśnionych rąk, które mają duże, suche dłonie. Jego klatka piersiowa jest dobrze zbudowana i posiada dużą bliznę zostawioną przez smoka. Cyrus ma nie za duży ale też nie za mały brzuszek, który jest lekko owłosiony. Jego nogi są masywne i długie. Jednakże stopy to wielkie monstra, noszące buty rozmiar 48. Mężczyzna ubiera się w czarny długi płaszcz i kaptur. Pod płaszczem nosi lekką i bawełnianą koszulkę, oraz naszyjnik który zwisa mu między zapięciami płaszcza. Na nogi zakłada ciemne spodnie, o dużym kroju. Jednakże nie lubi nosić butów, więc na nogi zakłada skórzane poszewki. Przez to jego nogi są suche i mocno poniszczone, a skóra wokół stóp zrobiła się lekko ciemna.

Cechy charakteru: Cyrus to życzliwy mężczyzna, choć jest zapalony do poznawania wiadomości na temat smoków.
Jako dziecko był on mocno potraktowany przez świat, mowa tu oczywiście o śmierci jego taty. Przez to wydarzenia sprawiał on wrażenie zamkniętego w sobie chłopca. Jednakże dużo zmieniła jego przeprowadzka do dziadków, gdyż to oni nauczyli go otwartości umysłu i emocji. On jako dziecko zawsze myślał najrozsądniej jak tylko mógł, choć nie zawsze było to dla niego najłatwiejsze. Czasem łapała go bezmyślność no. gdy skakał z drzewa, choć marzyciel był z niego nieziemski to opanował to przez lata w szkole. jednakże nadal jako dorosły marzył o jednej rzeczy, którą chciał zdobyć, ale to przez jego ambicje w dojściu do celu. Jednak był pomocny, bo gdy tylko chciał jego pomocy, chętnie i bez zawahania zgadzał się. Cyrus był raczej cichym chłopcem przez lata szkolne jak i później, nie był imprezowiczem, lecz wolał otaczać się jedynymi przyjaciółmi, którym może ufać.  Jak był mały to zawsze był uczciwy dla innych, co potem odbiło się w przyszłości, ponieważ nigdy ni chciał nikogo oszukiwać, lecz wolał zdobyć cel uczciwie. Jednakże, że popadł w alkoholizm to stał się chamski, ponieważ nie lubił, gdy inni mówili mu co ma robić. Ponadto nadal, chciał by ktoś mu mówił że może więcej niż leżeć pianemu na podłodze "pod 3 miotłami". Dlatego też, gdy był po pijaku, powiedział mu że może wiele, on szybko łapał haczyk i sam w to wierzył. Przez to że stracił pracę, nie zostało my nic... ale to totalnie nic. Jego załamanie odbiło się na jego psychice, w szczególności z szczęśliwej osoby zrobił się pesymistom. Jedyna rzecz, która pozostawiał go przy życiu to wiara w to że będzie kimś, bo warto wierzyć. Dla niego wiara czyni cuda, czyniła i będzie czynić. Bo kto zabroni tobie marzyć i wierzyć, a to potrafi bardzo podtrzymać człowieka na duchu.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. W - 6, PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia –N
Eliksiry –T
Historia Magii –O
Mugoloznawstwo -N
Latanie –Zaliczono
Numerologia –O
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –PO
Obrona Przed Czarną Magią –PO
Starożytne Runy –T
Transmutacja –Z
Wróżbiastwo –T
Zaklęcia i Uroki –Z
Zielarstwo –O

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? z Internetu

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC jest to kształtowanie postaci fikcyjnej w rozmowach z innymi graczami fikcyjnymi, a zapisujemy jakbyśmy pisali normalnie na chacie gry.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Jest to pisanie w imienu swoim jako osobie grającej w grę, a zapisuję się to w nawiasach  

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
Siedzę już na kacu czwarty dzień z rzędu, kurde przydało by się coś zrobić. *chodzi po mieszkaniu i myśli co by zrobić* Już wiem!. *idzie na strych* Jezu ja chyba nie byłem tutaj od ponad dekady, czas wreszcie tu posprzątać. *zabiera się na początek za przeglądanie starych kartonów, stojących z brzegu* hymmm.... Jakieś stare ubrania, zabawki... Raczej to mi się nie przyda. *znosi karton na dół i wraca z powrotem* Ten wygląda nawet ciekawie. *chwyta za karton, który ma znak Hogwartu* Zapewne to moje stare rzeczy z szkoły. *otwiera ten karton i patrzy co jest w środku* O! jakieś zeszyty, zniszczony podręcznym.... ciekawe co jeszcze tu mam. *po przełożeniu większości rzeczy natrafia na dno kartonu* Wiedziałem, że będzie to gdzieś tutaj. *wyciąga stare zdjęcie z czasów szkolnych, na których jest w raz z przyjaciółmi* To były piękne czasy.... nauka, skradanie się nocom po korytarzach, robienie psikusów. *Cyrus zabrał to zdjęcie i wsadził do zakurzonej ramki leżącej na kartonach obok* Świetnie, postawie to na dole. Już chyba nawet wiem gdzie będzie miało to swoje miejsce. *Przestał na chwilę sprzątać i zszedł na dół* *spojrzał na komodę z zdjęciami rodzinnymi* Będzie pasowało tu idealnie, lecz trzeba to oczyścić na początek. *poszedł do kuchni i obmył ramkę, oraz ją wytarł* Teraz może tam leżeć. *poszedł odstawić zdjęcie z ramką na środek komody, zaraz obok zdjęcia rodzinnego* Dobrze, że postanowiłem coś zrobić w tym domu.

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Zapoznaj się z wymaganiami zapisanymi we wzorze oraz tym postem (minus wymagania zgód ARP które zostały zdjęte)
3 szanse, 3 dni na poprawę
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#3
Poprawione!
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Akcja zdecydowanie zbyt mało rozwinięta.
Na Twoim miejscu pokusiłabym się o większą rozpiskę wyglądu i charakteru.
Bardzo krótki opis lat przed dorosłością. Powinieneś zawrzeć to co w podaniu na ucznia (przynajmniej najważniejsze elementy) + lata szkolne i wstęp (oraz w tym wypadku dalsza część) do dorosłości.
Powiedz mi dokładnie gdzie pracował z tymi smokami i czy uważasz, że ty jako gracz, osoba posiadasz wystarczającą wiedzę i umiejętności w tym zakresie.
Zdaje mi się, że coś za dużo tych punktów sobie rozdałeś. Tu też zastosuj się do tego, co napisałam wyżej.
2 szanse, 2 dni na poprawę.
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#5
Poprawione!
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Wstrzymane
Poprawy akcji brak.   
Skoro był pewien, że spadnie to nie widzę tu (w objawieniu mocy) silnych emocji.  
Widać sporo błędów i powtórzeń, które mógłbyś przy okazji poprawić. 
Nie wiem czy wiesz czym jest Stocznia. Jeżeli tak, to nie mam pojęcia jak jego nos ją przypomina.  
Nie przyjęli by Cię do rezerwatu bez studiów (zanim napiszesz o studiach jeszcze raz zapoznaj się z postem, do którego linka ci podałam wcześniej).  

Jedna szansa, jeden dzień
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#7
Poprawione! (btw z tą stoczniom była literówka miała być skocznia* Ups.. )
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#8
Odrzucam.
W ocenach rozdane zbyt wiele.  
Spokój silną emocją nie jest.   
Jak dla mnie bardziej prawdopodobne od " Niestety pewnego dnia, gdy karmił smoki, jeden z nich mocno go udrapnął w twarz oraz klatkę piersiową. " jest to, że został zabity. Tu nie wystarczy podstawowa (oraz być może lekko ponadpodstawowa) wiedza teoretyczna. Przy wyposażeniu tylko i wyłącznie w taką wiedzę nikt nie dopuści człowieka do pracy. Kolejną sprawą jest, że szanse na samo minięcie się ze szmuglerem-hodowcą były jeden na milion, a co dopiero żeby zaczął opowiadać czym się zajmuje przypadkowej osobie. Klasyfikacja (XXXXX - znany morderca czarodziejów, nie nadaję się do udomowienia, ani do tresury) mówi sama za siebie.    
Skoro już przyznałeś się do pomyłki ze "stocznią" czemu jej nie poprawiłeś?  
Dużo powtórzeń i błędów w budowie zdań
Podsumowując - na moje oko to jeszcze nie ten poziom. Wkręć się w grę uczniem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.